Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

ZWIEDZAJ POLSKĘ z „POLITYKĄ”

(1)
Cykl sześciu przewodników po regionach Polski: Pomorzu, Mazurach, Mazowszu, Małopolsce, Górnym i Dolnym Śląsku oraz Wielkopolsce
  • 2008-04-24 16:49 | Turysta

    Przewodnik

    Własnie przegladam przewodnik, ale nie jestem nim zachwycony. No cóż, darowanemu koniowi nie zagada się w zęby. Co najwyżej jedna uwaga: na stronie 22, na mapie odległość z Kołobrzegu do trzebiatowa to 14+9+6+4=33km; na str. 23 wykres pokazuje, że z Kołobrzegu do Trzebiatowa jest 43km tzn 10 km różnicy.Mały błąd, głupia sprawa.