Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Legenda i recenzenci

(10)
Niechże się wreszcie książka o Wałęsie ukaże, byśmy mogli o niej szybciej zapomnieć.
  • 2008-05-27 22:05 | Max

Re: Legenda i recenzenci

Takie glupoty jak Pan wypisuje to po prostu nie nadaja sie do jakiejkolwiek publikacji. A swoj autorytet L.W. niech Pan sobie zabierze do siebie. I prosze nie wypowiedac sie w moim imieniu. Dla mnie byly TW. Bolek nie jest zadnym autorytetem
  • 2008-05-27 23:36 | Jaruta

Wypada mi przeprosić p.Profesora za autora "Max". Jest na naszych blogach kilku skrajnych prawicowców , albo jeden nadaktywny. Inne zdanie można oczywiście mieć, ale wyłącznie ludziom z tamtej opcji tak łatwo przychodzą inwektywy. To pewnie z tej głoszonej miłości bliźniego.
    Chciałabym powiedzieć, że na polską zawiść, pieniactwo i "jedyną prawdę" nie ma lekarstwa. "Agentami" bywali Piłsudski, Kasprzak, Nałkowski, wielu innych. I nic tu nie mają do tego orzeczenia sądów, otwarcie archiwów, oceny rzeczoznawców. Zawsze tropiciele jeszcze uznają, że są tajne archiwa Ochrany, KGB, Watykanu, MI5 albo Mosadu. Dowody zdrady są ukrywane przez nieznanych mocodawców, spisek wobec Narodu jest oczywistą oczywistością i oni WIEDZĄ ( a raczej wierzą). Dyskutować nie ma sensu. Ja mam takie powiedzenie "zamilczeć na śmierć". Chyba jedyne skuteczne.
  • 2008-05-28 00:36 | obserwator

artykul trafny i madry; cala wrzawa lustratorow przypomina po raz kolejny kawal o polskim kotle w piekle, jest to jedyny kociol, ktorego diably nie musza pilnowac, bo gdy ktorys z Polakow wychyli glowe to zaraz rodacy wciagaja go z powrotem, smutne ale prawdziwe... obserwator
  • 2008-05-28 10:07 | obserwator

Najbardziej interesujące jest to, że autor tekstu z takim zapałem broni Wałęsy a właściwie jego życiorysu i postawy z casów PRL, będąc w przeszłości członkiem PZPR i apologetą stanu wojennego (głównie na łamach Polityki)
  • 2008-05-28 10:16 | bryt.pl

Zgadzam się z Panem Redaktorem. Nienawistnicy moga sobie prowadzić badania ale za włsne pieniadze a nie wszystkich podatników.
  • 2008-05-30 02:01 | z_Włoch

Wiele hałasu o Wałęsę

Sprawa Wałęsy i "Bolka" nie dotyczy tylko pana Wałęsy czy też tylko Prezydenta Rzeczypospolitej Polski. Jest dla nas Polaków szczególnie ważna, kiedy w Europie jedynym bohaterem TYCH wydarzeń, które przyniosły wolność milionom ludzi są dzisiaj Niemcy.

Wiele hałasu o miejsce Polski w Europie
    http://toscana.salon24.pl/76348,index.html
  • 2008-05-30 02:08 | china_news

Nie tylko członkowie byłego PZPR w ten sposób oceniają Wałęsę.

Spór o Wałęsę, artykuł pióra O. Macieja Zięby:

http://wyborcza.pl/1,75248,5243537,Spor_o_Walese.html?as=1&ias=2&startsz=x
  • 2008-06-01 06:35 | POLONIA-SAWA

Re: Gaweda i recenzenci

Jeszcze troche ,a zaczne wierzyc ,ze Walesa szpiegowal sam siebie.
    A moze szpiegowal, ale sie "nawrocil"?
    Swiadczy to tylko na jego korzysc !
    Niezaleznie od tego jestem Walesie wdzieczna ,ze powiedzial Kaczynskiemu
    po oredziu , ze jest duren.
    Tego bym nawet ja nie potrafila.
  • 2008-06-01 06:49 | POLONIA-SAWA

Zmien kanal we wloszech ,albo naucz sie porzadnie wloskiego jezyka.
    Bo, po prostu ogladales reportaz o upadku muru w Berlinie.
    I nie panikuj !!!!
  • 2008-06-01 18:49 | kalina

Czy jeszcze ta sprawa kogokolwiek dzis obchodzi? Czy ci panowie, ktorzy juz dostatecznie wczesniej zdazyli skompromitowac siebie i IPN, moga byc w czymkolwiek wiarygodni? A jesli wyjatkowo tym razem maja racje, co to zmienia? Wałęsa był, jest i pozostanie symbolem polskiej rewolucji i przemian ustrojowych. Zrobienie z niego agenta uprawni wniosek, ze czasem lepszy jeden agent od stu palantow o "czystych" rączkach.