Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Magiel z Bolkiem

(29)
Skoro prezydent wie, że Wałęsa był Bolkiem, to czemu publicznie nie ujawnił źródła swojej wiedzy?
  • 2008-06-10 23:30 | Roman Andrzej

Re: Magiel z Bolkiem

Lech Wałęsa miał rację .Kaczyńscy to mali, mściwi ,żądni władzy i utrzymania jej za wszelką cenę, ludzie.Dziwne że, tyle ludzi daje się nabierać na prymitywny pseudo-patriotyzm Kaczyńskich. Prawie wszyscy znaczący politycy z prawej strony( w tym Kaczyńscy), zrobili po 89r. kariery , na plecach Lecha Wałęsy. Wówczas nikomu z nich, nie przychodziło do głowy, by szukać w teczkach bezpieki materiałów, oczerniających Wałęsę.Gdzie wówczas był pan Zybertowicz , gdy Kaczyńscy zasiadali w Urzędzi Prezydenta (Wałęsy) i BBN.?
  • 2008-06-10 23:51 | oracz

Bo ten pan jest z zoliborskiego magla wlasnie.

Chyba nie trzeba nic wiecej dodawac.
  • 2008-06-11 00:25 | Spieprzajdziadu

Szanowny Panie Redaktorze!
    Dziwię się, że Pan się dziwi, iz Pan Prezydent dzieli się swą wiedzą o agenturalnej przeszłości Prezydenta Wałęsy. Po pierwsze Prezydent L. Kaczyński jest profesorem, a każdy profesor wie więcej niz elektryk. Mam nadzieję, że zgadza się Pan z taką oczywistą oczywistością. Po drugie, Prezydent L. Kaczyński jest prawnikiem (przyznam szczerze, że miałem wątpliwości, ale fakt ten został potwierdzony przez historyków IPN) i jako prawnik posiadający tytuł dr hab. on zna lepiej prawo niż (za przeproszeniem) Pan Redaktor. Mam nadzieję, że zgodzi się również Pan Redaktor z tym twierdzeniem. Rozumie Pan zatem, że Pana zastrzeżenia dotyczące prawniczej kompetencji Prezydenta L. Kaczyńskiego są pozbawione jakichkolwiek podstaw. Po trzecie, Prezydent L. Kaczyński wychował się na Żoliborzu, a L. Wałęsa wychowywał się na wsi - o niebo niżej niz (nie przymierzając) Premier Tusk, który chociaż biegając po podwórku w Gdańsku, ocierał się o wyższe sfery. Gdyby wziął Pan te podstawowe fakty pod uwagę, to nie miałby Pan wątpliwości, że Prezydent L. Wałęsa musiał być agentem. Skoro inteligent z Żoliborza nie obalił komuny, to jak pastuszek wiejski mógł tego dokonać bez wsparcia potężnego aparatu SB? Proszę nad tym choć przez chwilę pomyśleć, a nie wypisywać dyrdymały (za przeproszeniem)!!! Zatem, Prezydent L. Wałęsa musiał być agentem SB. Przeciez to jest proste jak Słońce - sama oczywista oczywistość. Mam nadzieję, że uzna Pan (wreszcie) swoje błędy. Proszę WŚCIEKLE NIE ATAKOWAĆ Prezydenta L. Kaczyńskiego - nie rozgłaszać twierdzenia, iż jest On prawnikiem INACZEJ.
  • 2008-06-11 00:33 | Janusz

Czy społeczeństwo podziękuje p. Kaczyńskiemu za pełnienie urzędu prezydenta RP przed końcem kadencji?

Bogdan Lis powiedział dziś u p. Olejnik, że za pieniądze podatników, rękami "historyków" z IPN prowadzona jest prywatna wojna p. Kaczyńskiego przeciwko Lechowi Wałęsie i to stwierdzenie ma dla mnie sens. Zaproszony w roli adwersarza p. Zybertowicz, był jak zawsze żałosny.

Uważam, że Lech Wałęsa ma rację, twierdząc że p. Kaczyński powinien zostać odwołany z pełnionego urzędu. Jak czytam w Internecie, w USA Rep. Dennis Kucinich, były kandydat Demokratów na prezydenta USA, odczytał właśnie w Izbie Reprezentantów swój wniosek o postawienie w stan impeachmentu p. Busha. Argumenty przedstawił w 35 konkretnych punktach ( http://www.youtube.com/watch?v=L_aFQe0Cyq4 ). Czy w Polsce znajdzie się równie odważny polityk, lub grupa polityków, mająca na celu dobro Polski, która będzie w stanie wdrożyć analogiczną procedurę wobec p. Kaczyńskiego? Nie wiem, czy taki wniosek mógłby zawierać aż 35 argumentów, bo to mimo wszystko zdecydowanie mniejszy kaliber zła, ale osobiście byłbym chyba w stanie podać ich co najmniej kilka.

PS. Chciałbym się mylić, ale przypuszczam, że nasze "wolne" media przemilczą wniosek w sprawie p. Busha. Niech to będzie dla nich taki mały test.
  • 2008-06-11 04:54 | Wojciech

Re: Prezydent Wałęsa też wie kto był Bolkiem

Pan prezydent Wałęsa też wie kto był Bolkiem i zapowiedział, że powie, po wydaniu ksiązki. Dlaczego pan prezydent Wałęsa nie powie tego wcześniej ? Obaj panowie się bawią tym problemem, a ceny energii rosną nie zważając na ich zabawy.
  • 2008-06-11 07:29 | POLONIA-SAWA

Re:Kto ty jetes? Polak maly..

Kiedys zastanawialam sie ,co jest z naszem Prezydentem?
    Teraz wiem,
    Ten wspanialy patriotyczny sposob ,wychowania
    dzieci w Polsce.
    Juz dzieci Sikorskiego tylko musza wieczorem recytowac.
    Kto ty jestes ?,Polak maly...
    Biedny prezydent pewnie to tej pory nie potrafi spac i budzi
    sie w nocy z tym , ponizajacym zwrotem ;
    Polak maly, Polak myly , Polak maly ...
    Straczne ,przez takie wychowanie dzieci juz na poczatku
    dostaja taka doze psychicznego balastu ,ze tak chetnie
    wyjezdzaja z kraju .
    W koncu zagranica sa tylko Polakami...
    No ,coz mozna go posieszyc ..
    Napoleon byl tez maly, ................
    /i skonczyl na swietej Helenie / ,ale to juz moje polskie tragizowanie....
    No,coz moje dzieci sa po prostu mieszance
    /rodzaj kundla miedzynarodowego/
  • 2008-06-11 08:21 | POLONIA-SAWA

Re: Moze po katolicku ?

Jezeli zyd ,moslem, albo inny bezboznik
    /swoja droga ,dlaczego nazywacie ich w polsce bezboznikami,oni tez maja Boga ,tylko innego/ sie nawroci
    ,to jest w Polsce Katolikiem ,czy dalej bezboznikiem?
    Zalozmy teoretycznie ; Walesa zgrzeszyl , byl Boleslawem /brzmi lepiej/
    a potem poszedl do ksiedza wyspowiadal sie i robil dobrze ,ba bardzo dobrze.
    To ,co .....
    to po smierci nie bedzie mogl byc ,swietym.?...
    No coz ,on robil cuda za zycia , to po smierci moze miec spokoj.
    A swoja droga my naprawde mamy szczescie z Boleslawami ;
    Bolestaw Chrobry,Wspanialy,Wstydliwy ,Prus,Bolek (i Lolek)
    Bolestaw Nawrocony z Walesow.
    albo Boleslaw Sprostowany z Walesow /prostak,prosty ,sprostowany ,wasze slowa/
    moze wymyslicie cos lepszego.....
    n.p. Boleslaw Pospolity
  • 2008-06-11 09:37 | POLONIA-SAWA

Re:Sredniowieczny dylemat.

Ponos w sredniowieczu ,mial Polski Kosciol naukowy dylemat
    Ile diablow siedzi na koncu szpilki.
    Lata uplywaly ,dylemat pozostal,prawie niezmieniony , kazdy zadaje sobie pytanie ;
    Ile diablow w Polsce ,koma, siedzi ?
    Albo ;
    Ile diablow,w Polsce siedzi ?
  • 2008-06-11 11:28 | Sybirak

Kiedyś prezydent Wałęsaa powiedział o Kaczyńskim, że ..."mamy idiotę za prezydenta". Ja dodam tylko, że idiotę do kwadratu, którego trzeba koniecznie usunąć ze stanowiska, ponieważ prezydent uprzedzony do człowieka (Wałęsy) nie gwarantuje, że nie jest uprzedziny do części społeczeństwa (PO, SLD itp), a on ma być prezydentem wszystkich Polaków.
  • 2008-06-11 11:36 | czytelnik

Mam kilka pytań, na które moim zdaniem należy udzielić odpowiedzi.
    Dlaczego do tej pory nie ukazała się biografia lub rys historyczny znanych postaci, które miały znaczący wpływ na zmiany ustrojowe w Polsce?
    Dlaczego IPN skoro "posiada" nowe dokumenty nie skierował sprawy do sądu celem zmiany statusu Lecha Wałęsy?
    Dlaczego IPN odmawia zamieszczenia odniesienia się do treści i materiałów zawartych w książce Lechowi Wałęsie przed jej publikacją?
    Dlaczego IPN firmuje książkę o Lechu Wałęsie skoro sam nadał mu status poszkodowanego, a według osób, które oceniało książkę "Bolek to Lech Wałęsa?.
    Czy IPN to instytucja, która nie ma ciągłości działania i jej stanowisko zależy od tego, kto aktualnie ją administruje?
    Kto odpowie za zawarte w książce materiały, gdy okaże się, że zawarte są w niej tendencyjne lub wybiórcze dokumenty?
    Kto oceni czy publikacja ma aspekty historyczne czy tylko materiały, które maja skompromitować "bohatera?.
    W przypadku błędów, przekłamań i pomyłek, kogo będzie mógł pociągnąć do odpowiedzialności pomówiony. ( IPN, Autorów, promotorów,)
    Kto przeprosi za ewentualne błędy - czy tak jak za błędy w raporcie z weryfikacji WSI?
    Nie jestem politykiem, ale sądzę, że znowu próbuje się podzielić sztucznie Polaków. Nie ma już PIS-u u władzy, ale ziarna nienawiści, zazdrości zostały wysiane - właśnie zaczynają wschodzić.
    Spróbujmy wspólnie na te pytania odpowiedzieć.
  • 2008-06-11 11:43 | fff

A może tak zostawimy już Pana prezydenta, który wyspecajlizował się jak jego brat w opowiadaniu głupot i insynuacji? Jedno jest pewne - autorytet prezydenta już od dawna nie istnieje.
  • 2008-06-11 11:49 | fff

Wiem dwie rzeczy - nikt nie poniesie żadnych konsekwencji tej całej nagonki i dwa - chodzi tylko o jedno - żeby dokopać Lechowi Wałęsie. Ponieważ nie można go poniżyć sądownie, więc produkuje się insynuacje, rozpuszcza plotki, domysły, opowiada "wiem, ale nie powiem" itp. PiS-owszczyzna w czystej postaci.
  • 2008-06-11 14:30 | POLONIA-SAWA

Wkrotce zostanie wydana nowa ksiazka o Kaczynskich ,bo istnieje prawdopodobienstwo
    ze bracia studiowali na spole,no jak, blizniaki.
    Przeciez to jest proste
    jak Słońce - sama oczywista oczywistość.
    Myslalam,ze slonce jest jasne /a istnieja proste sprawy do rozwiazania/.
    Sama moze byc ewentualne prawda "sama prawda".
    Ta oczywista oczywistosc, "cos jest oczywiste " ,albo "ta oczywistosc nie przekonuje mnie"
    /maslo ,maslane /
    POZA TYM ,jestem tez za tym ,zeby nie "nie rozgłaszać twierdzenia, iż jest On prawnikiem "
    juz i tak mamy duzo klopotow .
    Prosze rozglaszac "On jest bardzo zlym prawnikiem ".
  • 2008-06-11 15:49 | gliwer

Myślę, że problem jacy bracia Kaczyńscy mają z Lechem Wałęsą, jest po prostu wynikiem ich (i nie tylko ich) postrzegania świata. Tym "żoliborskim" inteligentom, jak i wielu im podobnym, wychowywanym w "puchu", bez kolegów i przyjaciół, bez podwórek, ale w zamkniętej posesji willowej, gdzie panował "swoisty" klimat wyższości własnej ponad otoczeniem, w głowach się dotąd nie mieści, że jakiś "robol" z mętnym życiorysem, może być symbolem narodowym. Ze "jakiś takiś bubek" dostał Nagrodę Nobla....
    Nie mogąc znaleźć żadnej sensownej odpowiedzi, muszą jej szukać w tym co najlepiej znają... we własnym postrzeganiu świata, gdzie są spiski, donosy i zawiść....
    Bracia nie potrafią nawet dostrzec, że tępiąc Wałęsę tak jak to robią - gloryfikują SB, jako "siłę sprawczą" przemian w Polsce. Nie potrafią też dostrzec, ze ślepa wiara w dokumenty ubeckie, jako "źródeł jedynej prawdy" czyni z tych dokumentów swoiste "Pismo Święte PiS" z całą rzeszą ewangelistów, jakimi są dla Braci, funkcjonariusze SB, co je tworzyli.
    Prezes PiS już raz uwikłał się w spór moralny. Głosił wszem i wobec, że będzie prawo i sprawiedliwość, a za koalicjantów wybrał... no, wiadomo kogo... I do dziś nie rozumie, że wybory przegrał, bo po prostu "sprostytuował" wszelkie swoje poglądy dla nagiej władzy... Jednocześnie, "podwijał ogon" gdy biznes-dyrektor z Torunia lżył jego rodzinę (dokładnie: Pierwszą Damę RP).
    Chociażby to wydarzenie mówi dużo o Braciach. Jak tchórzą wobec tych, których się boją. Może więc za komuny wystarczyło, że ktoś z SB huknął im nad głowami, a rozbiegli się jak trusie ??
    Dzisiaj każdy może bezkarnie lżyć i rżnąć bohatera.... Wałęsa miał tą odwagę, że stanął na czele strajku. Może dlatego, że "Ci mądrzy", bali się ryzyka.... A skoro tak?? To niech zamilkną, że to właśnie Wałęsa wygrał główną wygraną.... I dobrze.
    Jestem dumny, ze mogłem żyć w czasach pontyfikatu Papieża Jana Pawła II !
    I Jestem dumny mogłem żyć w czasach Lecha Wałęsy :)
  • 2008-06-11 16:27 | KK

Nie mogę dodać nic do powyższej wypowiedzi, popieram całakowicie
  • 2008-06-11 20:51 | Włodzimierz 57

Ten facecik jest nie tylko mały wzrostem ale i rozumkiem. Niszczenie mitu Wałęsy za wszelką cenę to niszczenie największego zwycięstwa polaków w naszej pokręconej historii. Oni tz. ci dwaj uważają że tak naprawdę to oni obalili miniony ustrój, oni wyprowadzili naród z czasów pogardy i tylko im należy się bycie Pierwszymi a że nikt nie widział ich wtedy na czele to pewnie wina małego wzrostu i to wykorzystał ten Robol i wychuśtał ich z zszczytów, splendorów a może nawet z Noblowej nagrody. I to cała prawda o tej "inteligencji żoliborskiej" .
  • 2008-06-11 21:02 | Andrzej M

W moich oczach Wałęsa jako polityk to postać basniowa. Natomiast dlaczego nikt nie wspomina o tym jak Wałęda się zbłażnił razem z Mielczanowskim w aferze Oleksego. Podawał stopnie genaralskie wydał mase forsy i co i nic. Ponadto ten bohater podpisał ustawę zminiejszającą podstawe wmiaru emerytury i skrzywdził miliony najbiedniejszych.
  • 2008-06-12 12:59 | zena

Przecież to Kaczyńscy lansowali L.Wałęsę na prezydenta!!!!. Pamiętam doskonale moje krytyczne stanowisko dla tej kandydatury, uważałam, że L.Wałęsa bardziej się sprawdzi w związkach zawodowych.
    We wszystkich posunięciach Kaczyńskich bardzo wyrażny był i jest jest koniunkturalizm- dlatego nigdy im nie ufałam- opiniom, osądom,.I styl nie ten. Bliższe mi są błędy Wałęsy niż egotyzm braci Kaczyńskich.
  • 2008-06-13 09:05 | ewka

Rzeczywiscie wielkie poparcie ma Wałęsa, bo wręcz marzył by w czasie wyborów prezydenckich osiągnąć wynik na granicy progu, Gdzie byli ci co go teraz tak bronią , wielbią i szanują? Z tą wielką wartością Wałęsy , jaką on ponoć jest dla naszegokraju, to chyba Pan przesadził Panie Żakowski. Gwiazda Polarna!!?? Człowieku opamiętaj się , już Wajda chciał być jego kierowcą! A te 10 milionów w "Solidarności", a ci , którzy lata spędzili w więzieniu, walke z komuną przypłacili zdrowiem lub życiem. A pan wynosi na ołtarze taką miernotę, której dopisało po prostu szczęście. Przecież Wałęsa też wie kto to Bolek, on nie musi tego ujawniać. Jest też, co prawda byłym, ale prezydentem. To nie zobowiązuje? I pomyśleć, że kiedyś uważałam Pana za dobrego dziennikarza.
  • 2008-06-13 09:18 | Rico

Zachowanie Prezydenta Kaczyńskiego potwierdza starą zasadę "Nie możesz być sam wielki
    zmniejsz zasługi poprzedników" Rico
  • 2008-06-13 09:32 | Rico

To prawda, że autorytetu już nie ma. Ale mówć o tym trzeba.
  • 2008-06-13 09:35 | Rico

Nowe dokumenty w IPN to tak jak w PRL( co roku przybywało kombatantów )
  • 2008-06-13 14:04 | borkoszale

Szanowny Panie Zakowski,
    Powinien Pan wiedziec, ze SB-cja nie przepuscila by nikomu kto by sie im narazil, to jedna sprawa.
    A druga to ze Pana Prezydenta Walesy bronia ludzie, w przewazajacej ilosci, ktorzy byli zdrajcami Polski, wiedzieli co robi SB-cja, a po dojsciu do wladzy, "Lewica" , nic nie uczynili aby choc troche sprawe rozjasnic. I wlasnie to mnie przekonuje , ze sprawa domniemanej wspolpracy Pana Prezydenta, nie jest czysta.
    I prosze nie kpic sobie z ludzi
  • 2008-06-13 14:39 | sceptyk życzliwy

Pan Kaczyński czesto "wychodzi z butów" polityka. Niestety nie jest to odruch pozytywny, bo zachowuje się wówczas w sposób żenująco drobnomieszczański. Dotyczy to jego wypowiedzi i zachowań.
    Jeżeli wyobrażam sobie p. Kaczyńskiego jako prywatną osobę (np. jako kolegę z biura) to czuję, że nie pożyczyłby nikomu długopisu, a po pracy milczkiem pakowałby papiery do teczki i truchtał do domu. Czuję, że intrygowałby i donosił do przełożonych na swoich kolegów.
    Nie lubiłem Wałęsy, gdy był prezydentem. Ale łatwiej mu wybaczałem wszystkie językowe wpadki i polityczne błędy.
    Obecny pan prezydent budzi po prostu mój niesmak. Ten pan się miota, nie umie, nie potrafi albo nie dorósł do bycia prezydentem.
  • 2008-06-13 17:55 | Mieczysław S.Kazimierzak/Mieczsilver/

Re: Magiel z Prawdą.

Prawdziwa cnota krytyki się nie boi,a autorytet ma to do siebie,że sam się obroni.Ludzie są z krwi i kości,mają swoje słabości i rozpatrywanie Lecha Wałęsy jako mitu nie pozwala na odrobienie lekcji z historii,bo patologia transformacji systemowej nie wzięła się z powietrza.Grzechem pierworodnym było spacyfikowanie ruchu społecznego i wymuszenie jego organizowania się na zasadzie tajnego państwa.Warsztat historyczny obliguje do szukania prawdy,a nie tworzenia polityki historycznej.Można się tylko dziwić braku reflaksji u Lecha Wałęsy jako bezpośrednio zaineresowanego,że grą jego osobą chce się utrwalić politykę historyczną .Takie są skutki zaniechania braku kodyfikacji działalności tajnego państwa w czasach gdy partia miała patent na mądrość i reżyserowała nie tylko ludzkie życiorysy,ale przestępstwa,a nawet i zbrodnie.Małość człowieka nie pozwola na dopełnienienie w wykonywaniu rzeczy wielkich. Czy w problemie Bolka chodzi o historię,czy politykę historyczną?!
  • 2008-06-14 16:00 | Fuga

Kaczynscy żywią pogardę dla tych, co wychowali się na podwórkach, czy na wsi. Niech o tym pamiętają wyborcy z małych miasteczek Podkarpacia., którzy niedługo pójdą głosować w wyborach uzupełniających do senatu. Dla Kaczyńskich są ciemnym ludem, który się liczy tylko wtedy, gdy wrzuca kartkę wyborczą do urny. Tak naprawdę, Kaczyńscy mają ten lud w głębokiej pogardzie, tym większej im skuteczniej nim manipulują. Wałęsa nie dał sobą manipulować, co gorsza, pogonił ich z kancelarii prezydenta i nie darują mu tego do końca świata.
  • 2008-06-14 16:07 | Polski Astronauta

No nareszcie ktoś staną w obronie naszego ukochanego (ja, przynajmniej, kocham go co najmniej tyle co on mnie) prezydenta!

Nareszcie ktoś udowodnił faktycznymi faktami kto jest w ogóle winny za to co się stało komuś kiedyś. Oczywiście tylko człowiek o subtelnym i niecodziennym intelekcie połączonym z najlepszym wykształceniem na które było stać Polskę Rzeczpospolitą Ludową mógłby to zrobić. Tylko taki intelekt jest w stanie pojąć całą Prawdę!

Tu już nie chodzi o zwyczajne pojęcia faktów, dowodów oraz żródeł, tylko o ich ponowne narodzenie w nowym wymiarze Prawdziwej Prawdy i ich dostosowania się do niej - czyli nawróceniu. Dlatego nasz Prezydent nie ujawnia nam skąd on to wszystko wie - bo, i tak byśmy tego nie zrozumieli, a nasz ukochany, współczujący Prezydent chce nas uchronić przed takim bólem (myślenia).

Wystarcza, że Nasz Prezydent jest najbardziej inteligentnym, wspaniałym i moralnym Polakiem (poza jednym oczywistym wyjątkiem) na świecie! To go uzdolnia i uprawnia do obrony Naszej Prawdziwej Polskiej Prawdy od tej innej - i żaden sąd, dowód lub inne zdanie nie może mu w tym przeszkodzić! To jest praca dla prawdziwego męszczyzny, a nie jakiegoś krasnomówczego krętacza, i my - Naród Polski, mamy ogromne szczęście - na pewno od Samego Boga, że, w takich Trudnych Czasach, taki człowiek został nam zesłany.

Panie Żakowski, niech Pan przestanie z tymi 'źródłami'. Źródłem jest sam Pan Prezydent. A, że Panu to nie odpowiada, że Panu Pan Prezydent nie odpowiada na Pana intruzyjne i bezczelene pytania, to ja mam dla Pana pytanie: Czy Jezus wygadywał się wszystkim o wszystko? Też miał Swoje słuszne i konieczne tajemnice - na przykład kim byl Jego Ojciec, ale chyba Pan nie twierdzi, że Jezus kłamał...?

Panie Żakowski, Nasz Prezydent poświęcił się dla Prawdy, żebyśmy my nie musieli. Niech więc każdy warszawski żul, który twierdzi po pijanemu, że właśnie tacy polsccy dyplomowani naukowcy czyszczą kible w Londynie, uważa!
  • 2008-06-15 09:32 | Caramba

Jezeli Walesa byl (cienkim) "Bolkiem" sterowanym przez SB, to powinnismy dziekowac SBekom za wolna Polske.
    Lotnisko w Gdansku powinno byc imienia: "Sluzby Bezpieczenstwa PRL i braci Kaczynskich"
    bo to oni maja najwieksze zaslugi.
  • 2008-06-27 16:47 | Magdalena

Pan Jacek Żakowski zastanawia się czy prezydent ma prawo nazywać kogoś agentem.
    A ja się wciąż zastanawiam co to za dziennikarz, który kosztem prawdy broni legendy. Czy dziennikarz ma prawo nie mówić prawdy, żeby bronić swojej ulubionej opcji politycznej?
    Czy dziennikarz ma prawo przemilczać, żeby zaszkodzić politykom których nie znosi? To byłby znacznie ciekawszy tekst, niz to kolejny odcinek ataku na Kaczyńskich z domyślnym cdn.