Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Urbański do TVN

(3)
Zbigniew Urbański, najbardziej popularny i rozpoznawalny policjant ostatnich lat, odchodzi z pracy w Komendzie Głównej. Nieoficjalnie wiadomo, że przechodzi do pracy w TVN Turbo, gdzie wygrał casting na prowadzącego program „Gadżet”.
  • 2008-06-25 10:06 | hoss

Re: Urbański do TVN

nastęony policjant poszedł tropem pieniędzy,za nim pójdą następni i będą w w audycjach tv doradzać jak zwiększyć szeregi policji
  • 2008-06-25 15:53 | werde

Ale tytuł! Ja już myślałem,że chodzi o Prezesa TVP :)
    Jeżeli fachowcy odchodzą z policji,to bardzo żle! Powinno się wydłużyć im pracę, żeby zdrowi ludzie nie szli na emeryturę! Natomiast zarobki w policji powinny być b.wysokie dla specjalistów,żeby nie kusiła ich inna praca.[cytat]
    Ale tytuł! Ja już myślałem,że chodzi o Prezesa TVP :)
    [/cytat]
  • 2008-07-31 12:28 | kamerzysta

ten nieoceniony policjant-emeryt chce udowodnic sobie i swej ex-żonie Skrzyneckiej ,ze i on moze być gwiazdą TVN