Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Lato z kryminałem

(15)
Już po raz trzeci, wraz z wydawnictwem W.A.B., proponujemy kolekcję „Lato z kryminałem” i zapraszamy czytelników do prowadzenia prywatnych literackich dochodzeń. Serię rozpoczynamy książką Henninga Mankella „Mężczyzna, który się uśmiechał”.
  • 2008-06-25 18:32 | kris

Re: Lato z kryminałem

Ruszy dopiero jak będą w sprzedaży detalicznej?
  • 2008-06-26 07:12 | lisek500

Kiedy będzie można kupić książki? nie mogę się już doczekać
  • 2008-07-01 17:21 | Agnieszka Mischal

Kolekcja będzie dostępna od jutra, srody 2 lipca, w kioskach i innych dobrych punktach sprzedazy prasy, mozna równiez zamówić wszysytkie 6 książek w sklepie internetowych www.polityka.pl
  • 2008-07-02 18:54 | nietoperzyca

A mnie sie marzy w tej seriI Coben najlepiej ostatni "W głebi Lasu" zabujczo drogi 39 zł
  • 2008-07-02 22:06 | ja

A którego dnia ukażą się "Solea" i "Psy z Rygi"?
  • 2008-07-03 07:34 | lisek500

Najbardziej interesują mnie właśnie książki o komisarzu Wallenderze, major Kamieńskiej i Fabio Montale. Kiedy ukażą się "Śmierć i trochę miłości", "Solea" i "Psy z Rygi"?
  • 2008-07-03 09:37 | kamkap

niedługo wyjdzie w miękkiej okładce, będzie tańszy :)
  • 2008-07-03 14:03 | Agnieszka Mischal

Witam,

"Solea" ukaże się 30 lipca
    "Psy z Rygi" 6 sierpnia.

pozdrawiam
  • 2008-07-03 14:05 | agnieszka Mischal

[cytat]
    A którego dnia ukażą się "Solea" i "Psy z Rygi"?
    [/cytat]

"Solea" ukaże się 30 lipca, a "Psy z Rygi" 6 sierpnia
  • 2008-07-15 08:09 | jedna z naiwnych

Zamówiłam, zapłaciłam i nie dostałam !!!!. Może po wakacjach wyślą, moze wcale :/.
  • 2008-07-16 21:45 | nie_toperzyca

nie byłm w stanie czekać , nie jestem chyba dośc cierpliwa , kupiłam , przeczytałam , teraz czekam na następną powieść , mogłby pisać wiecej , bo taka książka to na jeden wieczór , trochę rozczarowana byłam , widzę pewne analogie z TYlko jedno spojrzenie , w ogóle lubie bardziej serię z Mayronem
  • 2008-07-21 20:09 | gusosława

A jaka książka najbardziej wam się podobała z tej serii z tamtego lub z tego roku?
  • 2008-07-23 15:47 | Agnieszka Mischal

Szanowna Pani,

Jeżeli wciąz nie otrzymała Pani zamówionej ksiazki prosiłabym o zwrócenie się z reklamacjaądo infolinii bądź też wysłać e-mail, fax, lub list
    Centrum Dystrybucji Piła - Winkowski Sp. z o.o., Al. Powstańcow Wlkp. 176, 64-900 Piła 2, skr. poczt. 1, e-mail: Reklamacje.Polityka@winkowski.pl. Infolinia: 067 210 86 50
  • 2008-07-25 17:53 | lisek500

"Szurmo" z zeszłego roku, a z tego roku jak na razie "Śmierć i trochę miłości" A. Marininy i "Mężczyzna, który się uśmiechał"
  • 2008-08-08 17:38 | Karola

Z serii tegorocznej moim zdaniem najlepsza jest Dżuma w Breslau i oczywiscie dwie ksiazki Mankella :)
    A jak wam sie podobał Hotel Paradise? Bo moje odczucia co do tej ksiazki sa mieszane,,,