Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Newsowa blondynka

(25)
Jako dziennikarka w ciągu kilkunastu lat pracy przekraczała kolejne szczeble zawodowe, w tym czasie brała też różne życiowe wiraże. Kapryśna gwiazda? TV Barbie? Zimna profesjonalistka? Kim jest Hanna Lis?
  • 2008-06-26 11:14 | EMMA

Re: Newsowa blondynka

PANI LIS ZNA SWOJA WARTOSC I TO JEST JEJ DUZYM PLUSEM DODATNIM, WIE ROWNIEZ ,ZE NAWET W DZSIEJSZYCH CZASACH NAJWIEKSZYM LUKSUSEM JEST NIE URODA ALE OTWARTA GLOWA I WLASNE ZDANIE. WSZYSTKO INNE CO CZYTALAM, TO ZAZDROSC, NIENAWISC I MIESZANIE KIJEM W WLASNYM SZAMBIE. LUBIMY PANA, JEST PANIA ZA MALO, A MARZENIEM, TO PRZEJECIE PRZEZ P. T. LISA TVP, I NAUCZENIE LUDZI OBIEKTYWIZMU I PRACY.
  • 2008-06-26 12:22 | POLONIA-SAWA

Re: Newsowa sensacja?

Czy dyskucja o butach tej Pni ,musi byc wymieniona w takim dzienniku jak
    Polityka , strasznie prowincjonalnie ,praca brukowa ?
    Jst kobieta ,ktora dobrze wyglada i wie czego chce ,ten zadki przypadek w Polsce
    opisany jest w sposob nazywanej na zachodie "prasa plotek"
    Mysle ,ze polityka jako dziennik ;w przeciwienstwie do Pani Lis ,nie wie doklanie
    jaka droga ma isc ,"droga prasy poglosek i opowiadan ,albo droga " powaznego
    dziennika polski " .
    Kiedys bylo to powiedzenie "chcialaby ,ale sie boi " nie Pani LIS ,Polityka
    Czy Polacy zdecydowali sie juz wybrac model wloski,
    /polski Beloskoni itd
    prosze nie zapomniec ,w Palermo smierdzi ,okropnie
    smierdzi!!!)
  • 2008-06-26 12:30 | m

Żadna z niej dziennikarka
  • 2008-06-26 13:07 | POLONIA-SAWA

TO NIE ARTYKUL,TO ZBIOR PLOTEK.!
  • 2008-06-26 14:28 | Stasia

Beckhamowie polskich mediów :))))) To miał być komplement?
    Swoją drogą bardzo trafna charakterystyka :D
  • 2008-06-26 15:14 | anic

To taki artykulik na zamówienie ;)

Niby powtarza jakieś głupawe plotki ale jednak laurka. Na zamówienie męża? Czy obojga?
    Szkoda rzeczywiście Polityki na takie tam bzdety
  • 2008-06-26 15:15 | adus

jeden tylko komentarz:)
    autor chcial niby dobrze odmienic :dwojgiem" dzieci, bo to synek i corka, no ale dziecko jest rodzaju nijakiego w gramatyce, wiec powinno byc: dwojka to tyle:)
  • 2008-06-26 16:32 | Maryla

Re: Rozmowa red.Lisa z Blairem to był dramat

Czytałem te relacje red.Lisa ze Stanów , a potem oglądałem w Polsacie. To bardzo koniunkturalne dziennikarstwo. Trudno się z tego wyzwolić. Media rządzą sie odrębnymi prawami i osobista uroda i pewien rodzaj umizgów, czyni z dziennikarza telewizyjnego postać medialną. Państwo Lisowie umieją się poruszać w tej elektronicznej maglownicy
    i na stałe wpisali się do tej grupy bohaterów "Zycia na gorąco"
  • 2008-06-26 19:01 | czytaczka

O tej pani nie ma co pisać! A pisać trzeba bo zamówienie złożone , opłacone. Więc chociaż o bucikach hhhhheeeeeeeeeeeeeee
  • 2008-06-27 03:04 | frank drebin

czytalem ksiazke Lisa po powrocie z USA, chyba zawod dziennikarz czy jakos tak. slabiutka. jest bardzo proamerykanski i w moim odczucie nieobiektywny jako dziennikarz w ogole. nie lubie go. dla mnie to koniunkturalny karierowicz. a artyklu to taka laurka. slabo
  • 2008-06-27 09:51 | miki

jak ona ztwarzy podobna do z.broniarka, wiek też pasuje
  • 2008-06-27 17:32 | Barbara

Uwazam ze swietny artykul, po regularnej nagonce jaka prowadzi Dziennik przeciwko Lisom.Bardzos ie ciesze ze ktos odwazyl sie napisac cos innego, anie prywatna wojenka Dziennka.Ostatni artykul p.Zalewskiej jest tak pelny nienawisci ze czytajac nie wierzylam ze mozna interesowac sie do kogo ktos dzwoni, i co niby mialo z tego wynikac, jedzeniem, jakimismi moze zmyslonymi sytuacjami, bo niby anonimowo.Co to ma sie do warsztatu dziennikarskiego Lisa.Ogladam z przyjemnoscia jego programy i uwazam, ze nikt nie robi w Polsce lepszej publicystyki niz Tomasz Lis
  • 2008-06-28 21:26 | xymox

mały miki z ciebie co?
  • 2008-06-29 08:18 | eremita

a myślę, że przeczytałem artykuł sposnorowany...
  • 2008-06-29 10:30 | parker

Zacznijmy od tego,ze Polityka to nie dziennik.Zapewne wiec jej nie czytasz,wiec skad mozesz wiedziec jaki jest jej poziom merytoryczny???
  • 2008-06-29 20:35 | Elka

Bardzo cenię Hannę Lis jako dziennikarke i przykro mi patrzeć na ten czarny pijar, który robi jej brukowa prasa i portale typu Pudelek
  • 2008-06-29 22:12 | Kobieta

Podpisuję się pod tekstem Barbary . Artykuł o p.Hannie nareszcie rzetelny.
  • 2008-06-30 16:17 | Barbara

To jeszcze raz Ja Barbara.Dziennik zamiescil dzisiaj informacje ze pudelek jest wulgarny wobec Lisa.Pisalam kilka komentarzy do Dziennika, podajac to jak sie nazywam ze mieszkam w Norwegii, podajac swoj e-post, aby nie bylo ze to manipulacja.Pisalam ze to Dziennik jest winny, bo pudelek cytowal wszystko z artykulu p.Zalewskiej, ze nie ma skutku bez przyczyny .Obrzydliwa nagonka ze strony Dziennika/wymienie panow Gursztyna, michalskiego, karwowskiego, zalewska i iinych/spowodowala cos co w swoim 55 zyciu nie widzialam.I co myslicie ze zamiescili moje komentarze dostalam wiadomosc ze poszly do spamu.Taki jest ten swiat Dziennika
  • 2008-07-01 10:41 | panna_nie_anna

przede wszystkim życie tej pary powinno być niemalże dla nas nieznane, aby tarktować ich w pełni jako profesjonalistów. gdy oglądałam "Co z ta Polską" o Lisie wiedziałam tyle ile ciekawośc widza wymagała. gdy oglądałam jego program w dwójce jego dziennikarskie umiejętności ida na drugi plan a widzę tylko "ślub w Rzymie", czy "budowa nowego domu"
  • 2008-07-01 22:40 | Elka

Ale cała ta sprawa jest także dowodem, jak wielka jest zawiść wśród dziennikarzy. A jednoczesnie nasi "dziennikarze" uzurpują sobie prawo do pouczania innych, moralizowania. Mozna się załamać.
  • 2008-07-02 11:03 | Katarzyna Meller

Ludzka zawisc jest okropna, to prawda. Ale warto zastanowic sie dlaczego tzw. oponia publiczna nie znosi Tomasza Lisa i Hanny Smoktunowicz. Dla mnie HS jest po prostu prezenterka i nie widze powodu, aby nazywac ja dziennikarka. Uwazam, ze prezenterka jest dobra. Sympatii na pewno nie wzbudzi wypowiadajac sie negatywnie i wypierajac sie znajomosci z byla zona Tomasza Lisa, Kinga Rusin. Byla jest swiadkiem na slubie i jest chrzestna corki Tomasza i Kingi Lisow. Musze tez dodac, ze nie widziwi mnie brak symparii do Lisa, bowiem ktos kto publicznie oczernia swoja zone, mowiac o niej, ze traktowala go (Lisa) jako trampoliny do kariery jest ponizej przyzwoitosci. Kinga Rusin nigdy w mediach nie powiedziala zle o swoim mezu; mysle, ze po prostu chronila swoje corki.
  • 2008-07-02 15:24 | czytaczka

Kpisz? czy o drogę pytasz?
    Rzetelny? No to już kpina w żywe oczy!
    To jest artykuł SPOSOROWANY! a nie rzetelny!
  • 2008-07-02 18:40 | Barbara Michalczyk

Wie Pani Katarzyno to tak do konca nie jest , ze bylam swiadkiem matka chrzestna to musze sie przyjaznuc,Ja nastudiach bylam piec razy swiadkowa i 6 razy mama chrzestna.Nie przyjaznie sie z zadna mam, Z dwojgiem cherzsniakow mam kontakt , bo jak chcialam miec kontakt z nimi w Polsce to nie wychodzilo, ajak 26 lat temu znalazlam sie w Norwegii, to nagle sobie przypomnieli o gudmother, zeby zalatwic prace dac mieszkanie itd.Dwojka byla okey i mam z nimi mily kontakt z rodzicami nie bo mieszkaja kazde w innym miejscu globu.Tak to wyglada z mlodzienczymi przyjazniami.Tu bylabym ostrozna w ferowaniu opini.P.s.Z tego co pamietam to pani Rusin bylo pelno i jest wszedzie u kolorowej prasie.Tez by mnie wkurzylo nazwanie niedzielnym ojcem.Rozwodzimy sie ze soba ale nie z dziecmi.
  • 2008-07-13 23:44 | aha44

Artykuł z serii , " pójdę do kogo trzeba i pchnę sprawę", wystarczy uruchomić znajomosci i jest , przeciwwaga dla prasy brukowej ? , to jest prasa brukowa , no może znacznie bardziej nadęta, pod szyldem rzetelnego dziennikarstwa , litości !
    Swoja drogą , co to za kobieta, jest jej pełno w mediach, budzi histeryczne reakcje, nie wiadomo o co chodzi, jedno jest pewne ,potrafi robic niezły dym.
  • 2008-08-25 21:16 | Bella

Nieźle by było, gdyby Lisowa przestała

tak kurczowo zaciskać zęby ( sciskoszczęk) oraz pozbyła się manierycznej intonacji i akcentowania. Trudno jej słuchać, a jeszcze gorzej patrzeć na te męki.

Tempo jej mowy jest też zbyt szybkie, gdyż niedostatki dykcji bywają u niej przyczyną nierzadkich przejęzyczeń.

Spacerowanie po studiu jest pretensjonalne, śmieszne i jeśli ma być wyrazem nowoczesnego dziennikarstwa ( na Boga ma służyć?), to są to chyba jakieś błędne przeświadczenia.