Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Kanary po mojemu

(11)
Mógłbym kusić opowieściami, że na Wyspach Kanaryjskich sporo tańsze niż u nas są papierosy, alkohol i markowe perfumy. Ale ile w końcu można jarać, chlać i się perfumować?
  • 2008-07-08 21:31 | momo

Re: Kanary po mojemu

Co rusz powraca temat euro. Kazik , przecież nie idiota , też pisze , że po wprowadzeniu euro wszystko zdrożało o 100 %. W innych krajach też , choć nie tak drastycznie. Tymczasem , tzw. niezalezni eksperci " wyliczą" podwyżkę cen na 2,73 %. I co robić ?
  • 2008-07-08 22:55 | ROOOB

Drogi Kaziku ! Wszystko super i w ogóle ładnie, tylko proszę Cię nie popełniaj takich błędów językowych jak "tydzień czasu" xP pozdrawiam ^^
  • 2008-07-09 04:48 | tuna 007

Ja mogie jarać, chlać i się perfumować caly czas i nie mam z tym problemu
  • 2008-07-09 14:41 | mokishito

"Zresztą zapytajcie Michnika. Albo Rydzyka"

Albo prałata Jankowskiego;)
  • 2008-07-09 15:10 | Wojciech

Re: Kielce przeniesione na Kanary ?

Jak się okazuje Kielce przeniesione na Kanary nie zmieniają stylu i języka. Podróze kształcą, tak mówiono w czasach kiedy trudno było o paszport. Dzisiaj zabieramy z sobą cały własny bagaż nawyków i obsesji , ale czy przywozimy z powrotem ten nasz garb, czy wracamy lepsi ?
  • 2008-07-09 15:43 | gidyjas

I czemu znowu Kielce...jako Witkacowski "szczyt ohydy"...!? nie jestem z Kielc, ale z tego województwa, sporo podróżuję po Europie, nie noszę wąsów, mam wyższe wykształcenie, przeklinam jak kazdy Polak....nie za dużo, a i nie za mało, i wyłącznie w określonych okolicznościach....
  • 2008-07-09 16:52 | ak

zwróć uwagę, że w polsce już od 2004 roku wiekszosc cen sie uksztaltowala na poziomie europejskim. fizycznie nie jest mozliwa bardziej drastyczna podwyzka niz na poziomie 5 %
  • 2008-07-10 02:33 |

...pan K. jest potencjalnym kuracjuszem opisywnych wlasnorecznie Los Cristianos i podobnych betonowyxh"ghettos",w okoicy El Medano znalalem z niewielka pomoca moich
    przyjaciol cudowne miejsce do spania, tani samochod i odjazdowe ,megakraterowe okolice najwyzszej hiszpanskiej gory...gros lokalnych jest za skoszarowaniem ryczaltowych
    turystow i p.K w betonie ...Kanary nie sa objete systemem celnym centralnym, to ulatwia poza papiersami kupno rosyjskiego futra,wodki i hektolitrow pachnidel...zycze duzo zabawy
  • 2008-07-10 20:04 | tazz

tekst fajowy, kazik saute smaczny. jedna uwaga, star warsy nie były kręcone na tenerce, małpy owszem. to błąd sprzed lat, uparcie replikowany wciąż :)
  • 2008-07-13 19:12 | ZbychPatalych

Oj, niestety chyba jednak "jest możliwe". Włosiacy wprowadzili euro i życie kawiarniane zauważalnie przycichło. Efekt psychologiczny "moneta 1euro" - ceny "trzeba wyrównać". Gałka loda? 1e. Chleb? 1e (no bo niby po co komplikować z cenciakami).
  • 2008-12-02 22:35 | Rafael

hehehehe,widziałem kazika na kanarach w 2004 roku,żona wymieniała perłe,fajne miał butki,szkoda,że wtedy byłem na tyle młody żeby go nie znać:(