Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Test na obywatelstwo

(1)
Czy wiesz ile krajów federacyjnych wchodzi w skład RFN? Jakie zadania ma opozycja w rządzie niemieckim? Które miasto jest stolicą Nadrenii Północnej-Westfalii? I dlaczego Willy Brandt ukląkł w Warszawie w 1970 roku? Jeśli chcesz być Niemcem - musisz wiedzieć.
  • 2008-07-14 20:16 | beastieboy

    Re: Test na obywatelstwo

    I tak jest juz po nich bo przyjeli o pare milionow za duzo. Ci ludzie przyjechali tam po to zeby korzystac z darmowych swiadczen socjalnych. Kiedy europejscy socjalisci naucza sie prostej prawdy wyznawanej za oceanem, ze jak sie cos daje komus za darmo to ten ktos bedzie to uwazal za nic nie warte?