Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Gorączki z tropików

(2)
Jedziesz na egzotyczny urlop? Możesz stamtąd wrócić z niechcianym prezentem.
  • 2008-07-21 12:46 | agnieszka

Re: Gorączki z tropików

Przeczytałam artykuł z zainteresowaniem.
    Wyjeżdżam do Egiptu i Kenii.Byłam u lekarza specjalisty medycyny
    morskiej i tropikalnej we Wrocławiu,zostałam zaszczepiona przeciw
    durowi,żółtaczkom,polio i meningokokom oraz żółtej gorączce ( nie
    wymagane do Egiptu ale potrzebne do Kenii).Dostałam receptę na leki
    przeciwmalaryczne,oraz test do wykrywania malarii - Individual Rapid
    Malaria Test,który będę mogła wykonać w razie potrzeby w czasie pobytu w
    tropikach.
    Pozdrawiam wszystkich podróżników !:)
  • 2008-07-26 09:36 | b

sugeruje nie brac zadnej profilaktyki i zawierzyc lekarstwom, ktore mozna znalezc na miejscu. leki dostepne w Polsce szkodza watrobiie i nie gwarantuja bezpieczestwa, a kuracja w afrykanskim szpitalu, po zaaplikowaniu klasycznej, solidnej dawki chininy, trwa 2 dni. IRMT to nieskuteczny test. zarodzce wykryc mozna we krwi ze 100% pewnoscia dopiero po powrocie do kraju. mikroskopy w Kenii dzialaja, kiedy chca ;) a moskitiery i inne takie wynalazki - to juz kwestia regionalna, zalezna od miejsca przebywania