Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Emerycie skreśl deser

(1)
2008-08-24 09:15 | marek51
W twardym zakończeniu o pracy i oszczędzaniu autor zapomniał dodać że są wyjątki :
- górnicy pasożytujący na reszcie społeczeństwa czyli wpłacający mało a wyciągający bardzo dużo.
Przywileje - proszę bardzo ale za stosownym zwiększeniem składki ( oczywiście składki nieumarzanej co jakiś czas przez hojne państwo )
- rolnicy również pasożytujący na reszcie społeczeństwa
- lewi renciści
- i wielu innych
Czekam na odważnego który poda o ile procent wzrosłyby emerytury gdyby chociaż te dwie pierwsze grupy "solidarnie " płaciły skladki...

Emerycie musisz pracować dłuzej i więcej odkladać - górnicy i rolnicy czekają na podwyżki !!!!