Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Remis przed finałem

(3)
Jak zawsze co cztery lata, na przełomie sierpnia i września, demokraci i republikanie namaszczają swoich kandydatów na prezydenta. Obama uosabia „głód zmian”, McCain to „stary twardziel”. Nie wiadomo, kto wygra.
  • 2008-09-05 18:18 | Goodall

Re: Remis przed finałem

W Lipcu Obama prowadzil 6% nad McCainem wedlug Gallup Poll, pierwszego wrzesnia Obama 50% McCain 42%, oby tak dalej.
    http://news.bbc.co.uk/2/hi/in_depth/629/629/7360265.stm
    Odnosi sie wrazenie ze McCain kandydatuje sam, bez vice-prezydenta a przeciez oglosil kandydature Sary Palin w piatek 29 Sierpnia. Ultrakonserwatywna i z doswiadczeniem 2 lat w randze gubernatora Alaski (populacja Alaski mniej niz milion) jest chaotyczna proba McCaina w zadowoleniu radykalnej chrzescijanskiej (nie mylic z katolicyzmem) bazy partii republikanskiej. 72 letni kandydat na prezydenta ryzykuje ze kobieta ktora nie ma zadnego doswiadczenia na arenie miedzynarodowej i marginalne doswiadczenie w polityce ale za to jest zwolenniczka kreacjonizmu, pro-life i abstynencji jako jedynej formy antykoncjepcji moze zostac prezydentem. Mozna sie zaczac bac.
    Obama-Biden proponuje zniesienie obnizek wprowadzonych przez Busha dla rodzin z dochodem przekraczajacych 200tys $ rocznie wiec nie jest to nowe opodatkowanie. Demokraci nie prowadza negatywnej kampani w odroznieniu od parti McCanina, proponujac w zamian solidne reformy sluzby zdrowia i energetyki z nuklearna, dostepem do zloz ropy w Stanach i naciskiem na nowe odnawialne zrodla energii. A Hillary Clinton nie jest osoba popularna tylko ogromnie kontrowersyjna i polaryzujaca, przeciez Sara Palin ma przyciagnac te dalej rozgoryczone tlumy tylko jest to proba zbyt oczywista i poza plcia nie ma zadnych podstaw. Po udzieleniu poparcia dla Obamy na wiecu demokratow obydwoje Clintonowie zeszli z radarow opinii publicznej, chociaz teraz McCain camp przywoluje ataki na Hilary Clinton jako sexism probujac w ten sposob zakneblowac uwage prasy co do osoby ich kandydatki na vice- prezydenta a jest o co pytac.
  • 2008-09-06 00:09 | Bozena

Czy moze mi ktos wytlumaczyc dlaczego October 2008 pod karykaturami kandydatow, przeciez wybory prezydenckie beda 4 Listopada 2008? Moze niedopatrzenie jak zreszta caly artykol?
  • 2008-09-10 19:32 | mikaflora

Aczkolwiek wszyscy czekają na potwierdzenie wyników sondaży przedwyborczych już dziś wiemy iż Obama przegra. Tylko dlatego, że jego władza rozpoczęła się na dobre po wycofaniu się Clinton. Republikanie, natomiast wolą smaczne posiłki w rodzaju skromnej tacy serów, na którą pozwala im Europa. Smacznego!!! W Iraku pomożemy Wam przechowywać inne artykuły nabiałowe.