Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Madame Browary

(5)
Grażyna Kulczyk podkreślała latami, jak odmienny od mężowskiego jest świat, w którym żyje. Poznański, a nie warszawski. Zaprzątnięty codziennością, dziećmi i dobroczynnością. Sama jednak nigdy nie była przekonująco zwyczajna jako żona najbogatszego Polaka i – formalnie – właścicielka imperium.
  • 2008-09-28 23:05 | Aleksander Marciniak

Re: Madame Browary

Kulczykowie kupili grunt pod Stary Browar za tyle ile nabywcy chcieli za niego dać, a nie tyle, na ile wyceniły urzędasy. A potem za 60 milionów euro Pani Grażyna sprawiła temy "oszukanemu" miastu prezent w Postaci "Starego Browaru" wspaniałego, pięknego, stylowego. Powtarzam za 60 milionów euro, więc stałe podnoszenie sprawy oszukania miasta jest po prostu kretyństwem. Potem dobudowała dalszą część do Ratajczaka, gdyby nie Ona, to w tym miejscu byłyby ruiny i w parku pijący menele. Więc dajcie Jej w końcu spokój. A odemnie Pani Grażyno głęboki ukłon i całus na rękę i słowo, tylko jedno: My Poznaniacy dziękujemy!
  • 2009-01-22 11:35 | Wiesiek

W pełni podpisuję się pod tą oceną . Stary Browar podniósł wartość Poznania w sposób trudny do oszacowania. Nie dostrzegać tego to slepota. Twórcy Starego Browaru należy się wyłącznie PODZIW SZACUNEK WDZIĘCZNOŚĆ.Oczywiście krytyka też jest możliwa ...ze strony osób które mogą pochwalić się podobnym Dziełem. Dalej ..jest ktoś taki ?
  • 2009-03-12 15:00 | Holt

Całkowita racja, wystarczy popatrzec na stara drukarnie koło sheratona centrum miasta i taki syf.....
  • 2009-09-08 11:37 | Mariusz.

Jasne gdyby nie Państwo Kulczykowie było by w Poznaniu,wielkie nic .
    Chwała im za to co zrobili dla miasta .Serdeczne pozdrowienia dla P.Kulczyków.
  • 2009-10-16 21:35 | biedaczka

Chciałaby być tak przedsiębiorcza jak Grażyna Kulczyk, może nie klepałabym teraz biedy, ale nie mam tyle odwagi, deteteminacji, i tak dobrego wykształcenia...Mam tylko nieruchomość w centrum miasta...która mnie zabiła i której nie mogę sprzedać żeby oddać długi...