Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Taka się wzięłam

(8)
Józefów pod Warszawą. Domy ukryte wśród modrzewi. Cisza, spokój. Aktorka Jadwiga Jankowska-Cieślak grabi liście w ogrodzie przed swoim domem. Parę dni wcześniej została upokorzona na festiwalu w Gdyni.
  • 2008-10-02 12:39 | gkaminski

Re: Taka się wzięłam

Świetna aktorka i człowiek. Warszawski walec przejedzie po wszystkich, zmiażdży, ośmieszy nawet na odłległość!!!
    Skąd tyle podłości nazbierało sie w polskiej duszy - dyszącej nienawiścią do Tych co mają talent, osobowść i charakler!!!!????? Ten polski kundlizm ciągle jak pisał Wańkowicz idzie za nami, po śladach!!!
  • 2008-10-02 12:59 | KopikO

Pani Jadwigo, jest Pani super aktorką. Proszę więcej grać!!!
  • 2008-10-02 21:47 | fanka

prosze sie nie przejmowac takimi zachowaniami, najwazniejsze jest to ,ze publicznosc Pania bardzo lubi.Jest pani wspaniala aktorka.
  • 2008-10-03 00:18 | minka

skompromitowali sie organizatorzy

W takich sytuacjach nigdy nie pomyślałam tak o "nieobdarzonych".. Luz.
  • 2008-10-03 03:18 | giśka

Pani Jadziu, jest pani de best! A Gdynia? No cóż, widac wybrali estetykę lekka, latwa i przyjemna, wiec moze to ze pani nie dostala od takich ludzi jak oni oagrody - to wyroznienie? :)
  • 2008-10-04 21:32 | wendy44

Pani jest jednym z tych aktorów, których można nie oglądać całymi latami, ale ciągle się o nich pamięta. Dziękuję za role w filmach "Trzeba zabić tę miłość" i
    "Inne spojrzenie". Na pewno nie obejrzałabym filmu o tych okropnych teczkach,
    żeby nie Pani udział w nim.. I na pewno nie tylko ja z tego powodu pójdę na
    "Rysę".
  • 2008-10-08 20:04 | Lea

Pani Jadziu, jest Pani wspaniala,zawsze lubialam Pania ogladac, prosze sie nie przejmowac malymi i zawistnymi czlowieczkami.
  • 2013-07-28 22:50 | Ala

Re:Taka się wzięłam

Zamiast karczować te lasy należało grać intensywnie. Na scenie tak szybko się aktor nie starzeje, bo Pani poza sceną postarzała się w geometrycznym tempie i reżyserzy chyba zaczęli Panią omijać. To, że jest Pani wspaniałą aktorką nie ulega wątpliwości