Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

jak działają polskie firmy kurierskie

(4)
2008-10-10 20:58 | Anna
Opiszę Państwu moje dzisiejsze oraz wczorajsze przejścia z firmą DHL. Przestrzegam jednocześnie Państwa przed tą firmą. W środę 08.10 zamówiłam kuriera na następny dzień czyli 09.10 - po odbiór przesyłki. kurier miał przyjechać do 20.00. Kurier nie przybył.
Złożyłam zatem reklamację na stronie DHL w formularzu kontaktowym, ponieważ tel. już nie odpowiadał, było po zamknięciu firmy. Dziś rano sprawdzam skrzynkę e-mail - reklamacja pozostała bez odzewu.
Dzwonię zatem, by wyjaśnić tą sprawę ... zostałam zlekceważona i oszukana. Powiedziano mi, że kurier był tylko mnie nie było. Jest to ewidentnym kłamstwem, ponieważ byłam w domu. Telefonu od kuriera też żadnego nie otrzymałam. Kurier po prostu nie przyjechał, a firma kryje pracowników, lekceważąc klienta. Zamówiłam ponownie kuriera na dziś wieczór. - WŁAŚNIE PRZESTAŁAM CZEKAĆ, PONIEWAŻ KURIER ZNÓW NIE PRZYJECHAŁ! PONOWNIE! Pracownik firmy z którym rozmawiałam w sprawie reklamacji rano, najwyraźniej zemścił się za to, że złożyłam tą reklamację i zlikwidował to powtórne zamówienie kuriera po moim telefonie. Tak działa dział reklamacji i obsługa klienta w DHL - jest się zdanym na humor pracowników . W przypadku złożenia reklamacji jest się uznanym za osobę "trudną" i taką osobę się po prostu "kasuje". Dodam, iż klientką DHL byłam od dawna i często wysyłałam paczki. Kiedyś kurier też z DHL nie przyjechał, nie interweniowałam wtedy i żałuję. Wcześniej z usług tej firmy bym już zrezygnowała.
Zatem paczka ,która powinna być dostarczona do mojego klienta na czwartek, dojdzie do niego dopiero we wtorek, po zamówieniu w poniedziałek kuriera z innej firmy.

Przestrzegam Państwa przed DHL- em.
  • 2009-02-06 12:45 | krystian

Re: jak działają polskie firmy kurierskie

ja to sie dziwie, bo oni w ogole widze, ze nie korzystaja z ofert biznesowych w komorkach. bo ostatnio wyslali mi SMSa o 7 rano z pytaniem " czy mamy z magazynu wziac dla pana paczke, czy bedzie pan na miejscu" ;). obudzilem sie o 8, oddzwonilem a gosc z kurierskiej firmy mowi, ze juz wyjechal z magazynu i ze sie do niego nie odezwalem i paczka nie dojdzie tego dnia;). bezczelni sa , ale tak firma oszczedza na telefonach ;)
  • 2009-02-06 23:42 | jędrek

Jakby sobie wzieli plusa dla firm, to mieli by darmowe połaczenia do siebie nawzajem....Ale cóż, nie każdy tak dba o interes. A szkoda.
  • 2014-09-05 15:58 | blondas

Obsługa firm informatycznych

Kiedyś widziałem jak kurier do mnie przyjechał i rzucał paczkami, a na pytanie czemu Pan tym tak rzuca, przecież tam może być jakiś sprzęt komputerowy, laptop lub coś delikatnego - usłyszałem - "Panie jak ja bym się miała każdą paczką przejmować, to bym nie wyrobił". Fakt, że te "wrażliwe" paczki się powinno odpowiednio oznaczać, ale mimo wszystko o czymś to świadczy jak niektórzy kurierzy traktują przesyłki.