Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Żywioł ska

(5)
Teksty podładowane purnonsensem
  • 2008-10-29 19:19 | Krzysztof

Re: Żywioł ska

Kupilem wlasnie plyte i czuje sie nieco rozczarowany. Muzyka owszem fajna do momentu kiedy tak reklamowany przez pana Peczaka wokalista zaczyna spiewac. Kot za plotem wydaje lepsze dzwieki. Pozdrawiam fanow
  • 2008-11-10 11:45 | oi!

Re: Żywioł ska

Obecnie są o wiele ciekawsze zespoły grające na scenie ska/oi!. Jak dla skinheada to takie średniawe granie.
  • 2008-11-28 19:46 | Zdzisiek

Od jakiegoś czasu śledzę działalnośc tego zespołu, choć ostatnio nie było o nim dużo słychać. Kupiłem płytę i słucham jej na okragło. Brzmi potężnie, szczerze mówiąc nie słyszałem w kraju tak dobrej płyty z tego gatunku.
  • 2009-05-31 21:55 | gds

jak dla mnie fajne inteligentne ska. Nareszcie coś ciekawego z kraju gdzie mało jest zawodowych kapel grajacych taką muzyke. Wifdać że material jest dopracowany zarówno pod względem tekstowym jak i muzycznym.
  • 2013-12-30 14:42 | Zygmunt

Re:Żywioł ska

Znam ten zespół od dość dawna, początkowo kilka piosenek śpiewał inny wokalista o wokalu dość mocnym, ale dla mnie mniej charakterystycznym. Natomiast barwa i maniera lidera, wokalisty Maria kojarzy mi się raczej z wokalem Iggy Popa, a maniera lekko jak u Jarka Janiszewskiego z Bielizny.