Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Krach bez strachu

(4)
Warren Buffett, 78-letni inwestor wszech czasów, jest najbogatszym człowiekiem świata z majątkiem 62 mld dol. Robi interesy również na obecnym kryzysie.
  • 2008-11-01 17:19 | Janina

Re: szkoda,że jest wyjątkiem wśród bogaczy

Najwiekszą zaletą Buffetta jest to , że jest emocjonalnie związany z krajem w którym żyje
    i w którym się bogaci. Inni wykorzystali Amerykę jak "dojną krowę" i uciekli z fabrykami
    i fundaszami inwestycyjnymi poza granice Stanów w pogoni za łatwym zyskiem.O tych się nie mówi, ale to właśbie dramatyczna ucieczka fabryk z Ameryki jest powodem kryzysu.
  • 2008-12-29 13:48 | ostry

Myślę, że bańka spekulacyjna na rynku nieruchomości też miała z tym związek.
  • 2008-12-30 22:02 | von Vred

Re: Krach bez strachu

Mieć takie pieniądze w TYM wieku to raczej złośliwość losu, niż dar.Na pampersy i kleik trochę za dużo.
  • 2009-07-08 16:43 | inz. Zbigniew Burnatowski (79), RFN

No coz, zdarzaja sie czesto ludzie i ludziska, ktorzy rodza sie w czepku. Do bogactwa w zyciu sa napewno potrzebne co najmniej dwie rzeczy tj wiedza i lut szczescia. Ja tez w zyciu mialem w latach siedemdziesiatych taki fart, ale to przeszlo i znalazly sie odpowiednie wladze, zeby sie ze mna podzielic, to znaczy pod przykrywka rzadu zabrac mnie caly majatek i zostawic mnie na starosc bez srodkow do zycia i dalszej egzystencji. Taka jest prawda, jezeli czlowiekowi zarobi tylko dla siebie, a nie starczy mu pieniedzy na podzielenie sie z fiskusem. Tylko, ze ja im nic nie ukradlem, a oni w imie sprawiedliwosci rzadowej okradli mnie do cna, bo im przeciez jest wszystko wolno. Wybrany przeze mnie rzad ich popiera i dlatego oni czuja sie bezkarni.