Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Wybór Ameryki

(8)
Supermocarstwo, które w dużym stopniu wytyczało bieg spraw międzynarodowych, okazało się dziś zagubione, bez sternika.
  • 2008-11-04 01:47 | Slawomirski

Re: Wybór Ameryki

Zmiana warty.
    Czarny do Bialego Domu ,stary do domu starcow.
  • 2008-11-04 10:02 | Edward_Ffm

....a prostak pod budke z piwem
  • 2008-11-04 18:28 | Danuta

Re: Sternikiem byli neokonserwatyści

Neokonserwatyści to jest grupa bardzo wpływowych osób znana z imienia i nazwiska, ktora zawłaszczyła polityką Stanów w okresie ostatnich 8 lat. W Polsce o tym mało się mówi , a to jest klucz do zrozumienia dramatu tego kraju. Także nasz Radosław Sikorski kooperując z Enterprise i biorąc od nichpensję, był blisko związany z tą wpływową grupą.
    To oni ustawiali naszego Radosława na stanowiskach w kolejnych rządach o zupełnie odmiennej ideologii. Ten "makiawelizm" neokonserwatystów wychodzi teraz bokiem zupełnie niewinnym obywatelom Stanów.
  • 2008-11-04 20:04 | Ursynow95

A Fe,a Fe mister slawomirski!A pan do piachu?
  • 2008-11-05 06:48 | Slawomirski

Re: Wybór Ameryki

Obama do Bialego Domu.
    Mc Cain do domu.
    A ja spac.
  • 2008-11-05 09:54 | POLONIA-SAWA

Re: Wybór Pana Passenta

A co to mialo byc Panie Passent !
    Artykul?
    Gdyby Pan napisal , na ten temat w zasadzie nic nie wiem
    i powiem jeszcze, zupelnie mnie te wybory nie obchodza ,.....byloby lepiej .
    Tylko po co to komus pisac ?
    Czy Pana szef nie wie ,ze woli Pan Czajkowskiego od Obamy ?
    Salute
  • 2008-11-05 10:59 | buku

Właśnie otworzyłem oczy po nieprzespanej nocy, spędzonej na kibicowaniu amerykańskim wyborom. Pogrązony jeszcze w półsnie słucham licznych komentarzy "uczonych w piśmie i dziwię się ich niekonsekwencji. jakoś nie dotarła do tych medrców podstawowa nauka dla naszych "orłów sokołów polityki" - nawet najostrzejsza walka wyborcza powinna bu prowadzona fair, bez subtelnych aluzji o dziadku i babci. proszę zauważyc, jakie pole do popisu mieli amerykańscy specjaliści od kampanii. Gdyby rzecz działa się w Polsce, mielibyśmy nawiązania do przodków, którzy świeżo zeszli z palmy i przodków tych ostatnich, którzy dotąd mieszkają na rzeczonych palmach. A tam cisza, żadnych skojarzeń w tym rodzaju.
    Kochani polscy politycy! Postarajcie się o wizę dokad jeszcze obowiązuja, zapiszcie się na studia do Harwardu, może to Wam pomoże. A tymczasem przestańcie wyplatac głupoty, bo
    normalnemu człowiekowi "słuchac hadko"
    BUKU.
  • 2008-11-05 21:00 | Jermar2

A ja myślę, że Makumba będzie dobrym prezydentem. Mc Cain byłby lepszym, ale głosowało na niego tylko 5% z 19 % czarnej części społeczeństwa USA. Jest zmiana ale prawdziwą tragedią dla Polski jest Tusk i PO.