Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Kiedy zarzuty dla Ziobry?

(4)
2008-11-05 02:23 | Polityka.pl
  • 2008-11-05 02:23 | Danka

Re: A tyle byo zgiełku, a okazało się ...

Ten medialny zgiełk po raz kolejny rozminął się z decyzjami sądu. Również zapomniano o sprawie Marka Dochnala ? Co innego mówią przed wyborami i co innego po wyborach ?
    Platforma jest taka sama jak poprzednicy.
  • 2008-11-05 13:24 | Ewa_Anna

Mam wrażenie że dokładnie taki sam artykuł był miesiąc temu w "Rzeczpospolitej". To nowa praktyka dziennikarska - odczekać i przepisać cudzy tekst licząc na to, że ciemny lud to kupi? Zauważyłam, że od dawna robi tak "Wprost", ale "Polityki" nie podejrzewałam o takie gesty. To przykre.
  • 2009-06-01 11:25 | basia

moim zdaniem, z którym nikt nie będzie się liczył - to Pan Zibro, to człowiek chory, należałoby spytać psychitry jak ta choroba się nazywa - co to podejrzewa się wszystkich po kolei jak tylko nie przytaknie się ,że też podejrzewa się pana iksińskiego, że coś nie tak powiedział, a już nie daj Boże zrobił jak wymyślił pan Z i o b r o. A ma na sumieniu nie jedną śmierć choćby tylko zliczyć ludzi oczekujących na przeszczep serca - teraz nie wiem czy te sieroty będą głosować na takiego.