Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Dwie tepe

(2)
Anna Streżyńska, prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej, chce złamać monopol Telekomunikacji Polskiej SA. Na pół. W tych dniach światło dzienne ujrzał raport, z którego wynika, że narodowego operatora trzeba podzielić. Mogą na tym skorzystać wszyscy. Nawet TP.
  • 2008-11-08 10:04 | Wojciech

Re: Dwie tepe

Wiele lat posiadłem neostradę. Kuszony niską cena postanowiłem zmienić na Orange Freedom. I nie mam nic. Po zawarciu umowy w punkcie TPSA podłaczono mi interent po to aby po kilku dniach wyłaczyć. NIkt nie podal przyczyn ani sposobu wyjścia z kryzysu. KIlkadziesiąt telefonów na infolinie, kilkanaście wizyt w salonach bez efektów i bez wiarygodnych informacji. Bezsensowna walka z cieniem lub jako ofiara bezmyślnej i nieudolnej walki monopolisty z klientem. Obawiam się,że walka odbywa sie także wewnątrz monopolu, czyli neostrada walczy z orange. Ofiarą jak zwykle jest głupi klient. W desp[eracji napisałem list do Pani PIotrowskiej Oliwy, Prezesa Centertelu. Bez reakcji jak mozna było się spodziewać. Dalej nie mam internetu i nie wiem kiedy będę go mieć. Zawarłem kolejnę umowę i posiadam zapas wolnych modemów Orange.
  • 2008-11-09 23:38 | Binarek

Dwie tepe

Telekomunikację zlikwidować i zaorać
    Rynek niech przejmą Deutsche Telekom i NETIA