Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Politycznie w politycznych

(1)
Polskie Radio: jak niepolitycznie odwołać prezesów powołanych w trybie jak najbardziej politycznym
  • 2008-11-19 10:18 | Kecaj

    Oczekiwania

    Sadze, ze Polacy czekaja na takie wlasnie polityczne decyzje. Tusk pokazal, ze nie msci sie wsiekle na PiSie (a wielu sadzi, ze powinien) wbrew temu co krzyczy PiS. Teraz (wybory europejskie niedlugo, a o prezydenckich tez juz glosno) Tusk musi pokazac, ze potrafi rozstawiac po katach swoich politycznych przeciwnikow. PiS nie potrafi podejsc Tuska, gdyz ten ma zupelnie inne polityczne wyrachowanie. Tusk wybral metode malych kroczkow i ogolnikowych obietnic (cuda, cuda...a jak wiadomo na cuda czeka sie dlugo). PiS chcial zrobic rewolucje moralna, a zrobil po prostu burdel. To, ze Tusk nie mscil sie szybko na PiSie (zostawil Urbanskiego, tych prezesow radia itp) po pierwsze pokazalo spoleczenstwu, ze jest inny od PiSu, lagodny i ulozony, a po drugie pozwala teraz przypominac czym jest PiS i odcinac kupony od lagodnego odsuwania politycznych przeciwnikow. To byla obliczona na kilka lat strategia, a nie hurra-rewolucja PiSu. Gdyby Tusk powywalal tych wszystkich pisuarow od razu, to ludziska by juz zapomnialy jaka jest roznica miedzy PO i PiS. A tak ciagle ma okazje o tym przypominac. I to dziala!
    A J. Kaczynski zeby niewiem co napisal w Klarysewie, to i tak wiecej niz 20 proc. poparcia juz nie zbierze. Koniec, wszyscy zrozumieli, ze PiS to hucpa, a innej alternatywy niz PO w ogole nie ma. A to Tuskowi wystarczy do zdobycia prezydentury i po raz pierwszy w III RP ponowego wygrania wyborow parlamentarncyh.? Oby!!!