Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Dół mieszkaniowy

(9)
Promocje niewiele dały, deweloperzy tną teraz ceny mieszkań, czasem nawet o jedną czwartą. Dla kupujących to jednak ciągle za mało.
  • 2008-11-24 12:33 | emigrant

Re: Dół mieszkaniowy

Fabryka polskiej bezdomnosci.
  • 2008-11-24 16:12 | Anna

Dlaczego w Polsce musimy mieć mieszkania na własność. Czemu nie ma tak jak w Niemczech, Francji, że mieszkanie wynajmuje się u właściciela domu. Jak mamy być mobilni.
  • 2008-11-25 04:06 | Ada

"...przyszły rok będzie czasem dużych wyprzedaży mieszkań.(...) Warto go wykorzystać, bo nie potrwa długo. "

- wręcz przeciwnie. Nie warto go wykorzystywać, a wtedy potrwa długo.
  • 2008-12-05 16:26 | Marika

Wyprzedaże wyprzedażami, ja pytam kto w tym kraju ma szanse dostać kredyt mieszkaniowy, milion mlodych, wykszatloconych ludzi w Polsce nie moga sobie pozwolic na taki kredyt, ze wzgledu na "poronione" kryteria przy okreslaniu zdolnosci kredytowej, kto zaspokoi nasze potrzeby?
  • 2008-12-07 23:50 | Endrju

Jak dla mnie wszystko idzie ku lepszemu, jeżeli chodzi o ceny mieszkań. Jak będą stały mieszkania puste to deweloperzy pójdą po rozum do głowy i powoli, powoli będą dawać normalne ceny.
  • 2008-12-08 17:57 | Marika

Miejmy nadzieje, ze tak bedzie, oby jeszcze banki w tym kraju latwiej udzielaly kredytow mieszkaniowych, bo teraz to jakby robili wszystko, zeby nam utrudniac...
  • 2008-12-10 18:03 | Endrjiu

Będzie dobrze zobaczycie. Deweloperzy się ockną po kryzysie bardzo szybko.
  • 2008-12-11 16:34 | Marika

Ja właśnie przeczytałam artykul o wspolpracy dom devlopment z dordctwem finansowym expander, czyzby jeden z developerow postanowil wyprzedzic konkurencje i przy tym nie zbankrutowac?
  • 2010-12-02 18:35 | Krystyna

Re:Dół mieszkaniowy

Niestety nie znalazłam możliwości skomentowania artykułu p. Szyperskiej z Polityki nr 48. Właściwie chodzi mi nie o komentarz, ale uwagę, że powierzchnię gruntu lub mieszkania podaje się w metrach kwadratowych. Bardzo mnie razi, ze osoba, która "siedzi" w temacie, popełnia tak kardynalny błąd w swoim tekście ( nie pierwszy raz). Nie chcę tłumaczenia, ze to skrót myślowy, bo w szkole na lekcjach matematyki, fizyki lub geografii jest to traktowane jak błąd rzeczowy i nie ma żadnego wytłumaczenia.
    Oczekuję od Polityki ( nie tylko ja ) kształtowania świadomosci i piętnowania "bylejakości" , jaka nas coraz bardziej osacza. Dlatego takie błędy bardzo mnie bolą.