Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Śmieci na złocie

(2)
Dzięki złożom czeka ją świetlana przyszłość. Ale tylko w teorii, bo nie potrafi po nie sięgnąć.
  • 2008-12-10 19:03 | danka

    Re: Dostanie pomoc do tych co pomogli Polsce

    Mongolia dostanie taką samą pomoc jak Polska. Po paru latach będzie bez własnych banków, bez własnych mediów i z ministerm spraw zagranicznych wyznaczonym przez oligarchię. Renty pomostowe im zabiorą , szkoły będą bez książek, a burdele i kasyna będą na każdej ulicy w Ułan Bator. Używane samochody będa mogli sprowadzać bez cła i dostaną prawo do zorganizowania mistrzostw świata w surfingu ?
  • 2008-12-12 22:18 | gość

    danka-szkoda tylko prostych ludzi,draństwo,kombinatorzy nie zginą