Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

PAMIĘTNIKI WIELKIEJ ZMIANY

(2)
„Polityka” ogłasza konkurs. Zapraszamy do przesyłania wspomnień, relacji, pamiętników z czasów wielkiej transformacji ustrojowej przełomu lat 80. i 90.
  • 2008-12-18 13:22 | Mariola Ryczan

    Re: PAMIĘTNIKI WIELKIEJ ZMIANY

    20 stron maszynopisu to niczym praca na zaliczenie na uczelniach wyższych.Zważywszy na zbliżające się Swięta Bozego Narodzenia należało przewidzieć okres przygotowań i wydłużyc czas do 30 stycznia 2009 r.Należało rozważyć decyzję o udziale w seminarium miedzynarodowym w dniach 4-22.01.2009 r w Instytucie Yad Vashem w Izraelu na temat:,, Uczyć o shoah i antysemityźmie". Zakładając mój udział w seminarium i innych osób ważnych z Polski prócz pozwnawania wykładów interesuje mnie edukacja Izraelska na każdym szczeblu nauki, eksperymenty, innowacje pedagogiczne, prawo judaizmu, studenci z najlepszej uczelni uniwersyteckiej Telawiw gdzie jest wystawa ,, 1000 lat zydów polskich " z okazji roku Polski w Izraelu.POszukując żródeł dojścia do rodzin żydowskich i dzieci , wnócząt z Polski niezwykle sprawiło mi przyjemnośc napisanie do jednego z polityków w Izraelu i Towarzystwa polonijnego,, PiAST", z którym zamierza sie spotkać partia z Liderem LPR - prezesem P.Romanem Giertych, Krzysztofem Bosak, Rektorem uczelni wyższej APS p.Prof. Janem Łaszczykiem. Na łamach mediów mozecie umieścić informację jeśli przejdzie przez cenzurę i aprobatę innych partii wpływowych w POlsce z PiS i LiD w celu poszukiwania sponsorów na pokrycie przelotu samolotem LOT bez przesiadek , które wydłużają lot do 18 h i nie ma już wtedy komfortu do Izraela. Dopiero po powrocie mogę opracować relacje w celu porównania edukacji.
  • 2009-02-04 09:20 | Ren

    Czy pani Ryczan musi brać udział w konkursie? Czy to nie przesada, żeby wykorzystywać każdą okazję do żebraniny na własne potrzeby (chodzi o sponsorowanie lotu do Izraela). A jeśli pani Ryczan to osoba uczona i należy ją traktować ze szczególną atencją, to dlaczego pisze z "prezesem Romanem Giertych" a nie Giertychem, Krzysztofem "Bosak", a nie Bosakiem, o "wnóczętach" już nie wspominając?