Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Świadek incognito

(9)
Tadeusza Chmiela, właściciela Black-Red-White, największej w kraju fabryki mebli, konkurenci znają tylko z opowiadań. Z obcymi się nie spotyka, a obcymi są wszyscy poza świadkami Jehowy i kolegami z rodzinnego Chmielka.
  • 2008-12-25 12:49 | stasek

Re: Świadek incognito

Wypisała Pani cuda wielkie cuda, jesli ktoś chciałby zdjęcie Chmiela to przciez żaden problem wystarczy poczekac na niego przed wejściem do siedziby firmy, raz helikopter innym razem porzadny samochód jeden z wielu, bajki z Miazga Kuźmińskim, i Palikotem(jedna prawda, że go nigdy nie widział i Chmiel nie chciał się z nim widzieć , ale po co chciał sie z nim widzieć Palikot a no po to aby oniżyć pobory w BRW bo od niego uciekali ludzie z roboty do Chmiela bo więcej po prostu płacił.. duz do poprawy duzo
  • 2009-01-20 18:16 | Adrian-ek

hm? dużo wiem oj dużo Adrian-ek paplaninę wybaczcie urządzacie.Zaznaczam że wiem in plus i in minus.Ale aby zobaczyć minusy i słabe strony tego monolitu to musiałem się bardzo namęczyć .A mam na myśli białość jak śnieg ale ludzie zechciejcie się państwo przyjrzeć co się dzieje po Polsce to dopiero jest temat. Jak się mieszka zasiedziałym w jednej miejscowości to pewne rzeczy się widzi a bardzo wiele jest zakrytych ale nie ja to odkryłem, że z daleka im człowiek starszy tym lepiej widzi.I wcale nie mam tu na myśli belki w moim oku ani coś tak. Poprostu ciekaw jestem tego kolosa. W chorym systemie ogólnoświatowym chcecie ideału ?? Każdy człowiek dąży do niego ale jest omylny i niedoskonały a nawet nasiąknięty wieloma aspektami.Każdego trzeba doceniać długofalowo.Gdzie są ci krótkoterminowi.Poddaje do rozmysłu. 3m cie się. Ja też bym chciał od losu jak Monte Christo ale samemu to można ,,se"
  • 2009-02-16 23:19 | Muutek

Re: Świadek incognito

czy to tak trudno zrozumieć że ktoś kto ma pieniądze nie chce się z tym afiszować? W sumie cały świat kieruje się innymi zasadami niż ŚJ i nie dziwi mnie że tej anonimowości też nie rozumiecie. Chojność?! - czy jest nią dawanie pieniędzy za tabliczkę z nazwiskiem na ścianie (jak np. Kulczyk w Licheniu i inni). Czy naprawdę trzeba trąbić przed sobą w trąby? Widać że człowiek ten nie postępuje jak Faryzeusze, na pokaz. A pieniądze to nic złego, każdy z nas chce zarobić więcej, problem tylko w tym czy uderzają do głowy. Jak widać p. Chmielowi nie uderzyły. Takich ludzi więcej i niech to będą nawet Świadkowie Jehowy - jak widać ludzie z zasadami. PODZIWIAM odwagę, bo trzeba ją mieć w tak zwanym wielkim świecie, by nie dać się ujarzmić mediom, politykom czy innym chciwym "wiedzy". Proponuję zostawcie go w spokoju i niech pokazują się inni z firmy, bo widać że mają wzajemne zaufanie - cechę o której dzisiaj można zapomnieć (prawie) a w biznesie to całkiem. A zdjęcie po co?
  • 2011-01-02 19:10 | z Biłgoraja

Re:Świadek incognito

dziwny artykuł, brak rzetelności dziennikarskiej, powinien być opatrzony artykuł sponsorowany. Począwszy od tego że Miazga nie pochodzi z Chmielka kończąc na charakterystyce Pana Chmiela" On – dobrze zbudowany mężczyzna w okularach. Typ lidera" Każdy kto zna Pana Chmiela wie , że jest niski , ok.164 cm, szczupły mężczyzna i wcale nie dobrze zbudowany.
  • 2011-07-28 09:14 | ilumas

No właśnie, to że człowiek bogaty nie oznacza że jest od razu materialistą, albo że musi się z tym odnosić, szpanować.
  • 2012-02-09 15:19 | killer2424

materialista? idź do agata meble na rozmowę o prace i zobaczysz, ile płacą. hehe. o warunkach pracy nie wspominając. kasa to kasa. nic więcej! zakładanie spółek na rodzinę itp tez dobrze znamy! a podobno w królestwie niebieskim pieniądze się nie liczą :)
  • 2013-06-13 21:14 | j+a

bardzo nierzetelny artykuł, podkolorowana rola wielu ludzi, na których autor się powołuje. Np Miazga nie pochodzi z Chmielka
  • 2013-10-28 14:31 | nIEZNANY

Re:Świadek świadka

może nie jest tak zle .. ciekawe jak u niego z równowagą bo jeśli ją posiada to przykład dla nas wszystkich a jeśli udaje to pacha wyciągne i będę lał aż dupsko sine będzie ;)
  • 2014-09-21 09:43 | Nikt

Hehe.. w jakiej firmie dobrze płacą? Najniższa krajowa i lecisz :p