Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Nie dręczyć Małysza!

(2)
Media ciągle oczekują od Małysza powrotu do dawnej, wielkiej formy.
  • 2009-01-06 19:34 | Sceptyk

    Re: Nie dręczyć Małysza!

    Winna wszystkiemu telewizja, która wymaga zawodów praktycznie non stop. Nikt oprócz kilku młodych zawodników nie jst w stanie tego zdzierżyć, a już sportowcy, którzy nie należą do najmłodzszych. Nie bez winy są, pożal się Boże, dziennikarze, którzy podbijają bębenka, nawet latem zachłystywali się wielką formą Adama, który wtedy powinien był zajmować się wszystkim oprócz głupawych skoków na igielicie. Wielki Henryk Łasak, ten od kolarzy, tak ustawiał trening, aby zawodnicy "odczuwali głód szosy". Zamiast więc męczyć Adama codziennymi skokami, trenerzy powinni doprowadzić do tego, aby poczuł "głód skoków"...
  • 2009-01-08 08:25 | Maruś

    Raczej - Nie dręczyć Małyszem!!!

    Dość tych bzdurnych skoków w TV - dać jakiś ciekawy program!