Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Wstępuje w niego cicha furia

(5)
Oficer poniżał żonę i ją bił, ale za rzadko, czy może za lekko, by go za to od razu karać. Prokuratura i sąd wojskowy umorzyły sprawę.
  • 2009-01-11 10:55 | And

Re: Wstępuje w niego cicha furia

Chcę poinformować Szanowną Autorkę artykułu, że nowelizacja Kodeksu postępowania karnego weszła w życie z dniem 1 stycznia 2009 r. (nowelizację tej i innych ustaw ogłoszono w dzienniku ustaw z dn. 31.12.2008 r.).
    Od tak dobrego tygodnika jak "Polityka" oczekuję rzetelnych informacji.
  • 2009-01-11 15:00 | cd

Polski Wymiar Sprawiedliwości to jedno wielkie dno i tak będzie dopóki sędziowie,prokuratorzy, adwokaci objęci będą ochroną tzw immunitetem. To między innymi pozwala im się czuć bezpiecznymi nawet po popełnieniu jawnych przestępstw. Przykładów tego wiele, pisaliście o tym wielokrotnie.
  • 2009-01-11 16:07 | _ana_

"Według statystyk problem przemocy w rodzinach wojskowych jest zjawiskiem marginalnym" mój Boże to skąd tyle się słyszy o przemocy w rodzinach panów "mundurowych"???
  • 2009-01-11 19:03 | anita

przecież tu nie oto chodzi.Co z tego że nowelizacja weszła,tu chodzi jeszcze ,żeby prawo działało
  • 2009-03-25 21:32 | alona

Mam w domu prawie identyczną sytuacje-przestałam zwracać się gdziekolwiek o pomoc bo to nic nie da-osaczył mnie -jedynym wyjściem byłaby w miarę stabilna praca a tej nie moge znależć od kilku lat-szukam po kryjomu.Zaczynam się łamać-przekroczyłam 50-tkę i to nie to,że nie chcę-ja nie mam szans na rozpoczęcie nowego życia.Mam wyzsze wykształcenie ,znam 2 jezyki a pracy nie ma,Nie dziwie sie pracodawcom-nie mam zębów,jestem zniszczona ,wygladam jak pijaczka -a nie piję -on zresztą tez niePolicja i prawo nie pomoże bo jak on przestanie płacic rachunki to ja wyląduję na ulicy i właśnie tego się boją kobiety.Praca dla kobiet a nie przepisy.