Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Honor Honoraty

(26)
Janusz Kaczmarek, były prokurator i minister spraw wewnętrznych, zajmował się polityką, a jego żona domem. Teraz role się odwróciły, on jest w cieniu, a ona walczy.
  • 2009-01-16 12:44 | DT

Re: Honor Honoraty

Powodzenia Pani Honorato!
  • 2009-01-16 13:02 | zaba z paryza

brawo pani Honorato!

oby nastepny posel Pis ucieknie do Brukseli..
  • 2009-01-16 13:59 | bea

Trzymam kciuki! Powodzenia!
  • 2009-01-16 16:40 | Leś

Życzę Pani powodzenia.Jeżeli Jacek Kurski i prokurator zostaną przykładnie ukarani,to będzie to wielki sukces nie tylko Pani,ale i wielu,wielu nas.
  • 2009-01-16 20:29 | ilona

Ma Pani rację i wielką odwagę .Powodzenia!
  • 2009-01-16 22:36 | elbe

Gratuluję odwagi i życzę powodzenia
  • 2009-01-16 23:07 | pytek

Pani Honorato! Już tylko Pani może pokazać , że polscy politycy są bez honoru , a naród traktują jak ciemną masę . Może mają rację ? dlaczego ten ciemny lud kupuje taki marny kit ?!!!
  • 2009-01-17 00:44 | beznazwiska

Pani Honorato, dopiero teraz przeczytałam artykuł i postanowiłam wyrazić swój podziw oraz poparcie dla Pani uporu i odwagi. Mąż i synowie są na pewno z Pani ogromnie dumni. Ja też się cieszę, że w tych oparach absurdu znalazł się ktoś, kto nie pozwoli się sprowadzić do roli pionka na szachownicy. Jest Pani wspaniała! Kibicuję gorąco i wierzę, że da Pani radę tej arogancji i podłości. Panowie Kurski i Engelking są zbyt zepsuci, by zrozumieć ile krzywdy i zła wyrządzili, ale wierzę, że Pani postawa przynajmniej podkopie ich butę i zburzy dobre samopoczucie. Jest Pani wspaniałą kobietą!!!
  • 2009-01-17 15:59 | agnieszka maleta

Bravo, bravo! wytrwalosci zycze!!! trzymam kciuki!
  • 2009-01-17 18:46 | lisa

bardzo dobrze ze pani to robi ten czlowiek K urski dla mnie to paskudny facet wyraz twarzy ma ciagle paskudny daj mu Pani w kosc bylabym szczesliwa
  • 2009-01-17 19:25 | s

Myślę, że ten bulterier jeżeli nawet ukradł (w domyśle czyt. łapówki), to i tak zrobił to w białych rękawiczkach. Źle mu z oczu patrzy. Pamiętam tłumaczenie po zakupie za grosze leśniczówki. Gdyby był w tamtym czasie nikim, za takie pieniądze tej leśniczówki by nie kupił....Sądzę, że inne rzeczy kupił w podobnych okolicznościach. Mam nadzieję, że przyjdzie czas i na Kurskiego...
  • 2009-01-17 20:52 | witt

gratuluję odwagi pani honorato trzeba mieć naprawdę dużo silnej woli isamozaparcia żeby przeciwstawić się tym karłom z pisu.
  • 2009-01-18 10:52 | Kris-Bolton

Szanowna Pani. Życzę Pani sukcesu w tej nierównej walce o PRAWDĘ i HONOR!!!!!!!!! Ps. Wściekłego psa trzeba walić pałą w łeb i nie wolno odpuścić czy dać się nabrać na pokorę!!!!
  • 2009-01-18 14:37 | chudy

Powodzenia !!! Trzymam kciuki. Niech pani dorżnie watahy.
  • 2009-01-18 17:24 | Asa

A czy nikt kuz nie pamieta, jak syn Kaczmarkow dostal sie na studia prawnicze? Czy taka postawe rowniez nalezy uznac za honorowa? Dlaczego zawsze musi byc wszystko czarne lub biale, nawet jesli nie jest?
  • 2009-01-19 11:59 | ALIK.

Brawo, brawo! wytrwałości !!! trzymamy kciuki! POWODZENIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • 2009-01-19 12:20 | szok

Trzeba jeszcze dodać najnowszego Mercedesa,którym się ostatnio podłączył do kolumny! Dlaczego media milczą??!!Gdzie CBA??
  • 2009-01-19 16:01 | Stef

Pani Honorato. Gratuluję Pani odwagi !!! Wiem, że słowa nie są pomocą, ale życzę Pani dużo odwagi i wytrwałości.
  • 2009-01-19 16:05 | lechu

Podziwiam Panią i gratuluję! Dla polityków PiS (ale nie tylko) nie ma świętości, nie ma umiaru, nie istnieje życzliwe podejście do innych ludzi. Jest tylko ich jedynie słuszna oczywistość. Niech Pani pokaże tym bufonom, że nie mogą czuć się bezkarni. Z serca życzę wytrwałości!
  • 2009-01-20 01:16 | Zenon

Podziwiam i calym sercem popieram Pani walke z karlami i obludnikami. Pani przeciwnicy, bo tacy sa, na czele z Kurskim prowadza wojne dokladnie zaplanowana i zdecydowana, aby przykrywajac swoje grzechy skierowac uwage na Pani meza i rodzine. Nienawidza Pani meza bo ujawnil ich podlosc i malosc. Tego oni Mu nidgy nie wybacza, bo takie maja charaktery, tacy po prostu sa. Tylko w Polsce moga funkcjonowac takie indywidua jak Kurski czy J. Kaczynski. Oni nie walcza z mitycznym "ukadem" - oni walcza ze wszystkimi ktorzy nie sa z nimi. Usta pelne frazesow a w gruncie rzeczy chodzi o wladze i pieniadze. Wytrwalosci Pani zycze.
  • 2009-01-20 18:39 | karol

Gorąco Pani kibicuję. Wiemy, jakimi ludzmi są Jacek Kurski, bulterier PISu i J. Kaczyński, który pociagał za wszystkie sznurki w okresie, kiedy Panią zaatakowano. Wiadomo, ze wiele złego zrobiono tylko dlatego, by przypodobać się 'wodzowi' poszukującemu układu. Mam nadzieje, ze wystąpiła Pani również o wysokie odszkodowanie, by ci nadgorliwy zapłacili równiez w dosłownym sensie za to, co wyprawiali. Powodzenia!!
  • 2009-01-21 04:49 | Marek W

Good luck Mrs. Honorata!
    You need to do it! They should not be beyond the law! Your husband's name needs to be defended!
    Marek, USA
  • 2009-01-21 10:43 | Lech-40

Ja myślę, że właściwym do prześwietlenia majątku pana Kurskiego jest Urząd Skarbowy.
    Naczelnik właściwego Urzędu Skarbowego ma instrumenty do zbadania przychodów i wydatków każdgo podatnika i jesli zastosuje te same standaty, które stosuja do zwykłych szarych ludzi to wszystko jest do wyliczenia.
    Natomiast jeśli zaniecha takiego badania, to już inna sprawa.Dla CBA natomiast jest sprawa przydziału tego mieszkania z TBS, ale powinien być sprawdzony urzędnik, który przydzielił mieszkanie niezgodnie z przepisami.
    Pozdrawiam Panią,
  • 2009-01-21 11:09 | Marian

Brawo Pani Honorato
  • 2009-02-25 21:26 | Hanna Lazarowicz

Troche z opoznieniem przeczytalam ten artykul.Popieram Pania i zycze sukcesow, sily i determinacji w tej walce.Mysle ,ze szczegolnie Pania rozumiem gdyz moj maz i ja walczymy o sprawiedliwosc juz od 2 lat. Moje zycie tez podzielilam na 2 etapy tzn. pierwszy to okres zanim wydano na na mojego meza Europejski Nakaz Aresztowania a drugi po jego wydaniu kiedy to caly nasz dorobek zycia i reputacja zostaly nikczemnie zniszczone.Tak jak i Pani ciagle mam nadzieje , ,ze nasze zycie wroci do normalnosci. Pani ma chociaz swoich bliskich wokol siebie. My niestety takiego komfortu nie mamy. Moj maz padl ofiara pisowskiej"sprawiedliwosci" z instrumentalnym wykorzystaniem mediow.Mam nadzieje,ze doczekam sie takiego momentu ,ze praworzadnosc nie bedzie tylko pustym slowem i kulisy sprawy mojego meza ujrza swiatlo dzienne i prawda zwyciezy.
  • 2009-05-10 18:03 | aslk

pamiętam za to , aj syna przyjęli na prawo z niezdanym egzaminem. Są skuteczni.