Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Ciekawy przypadek Benjamina Buttona

(4)
Będzie Oscar za charakteryzację?
  • 2009-02-09 10:14 | sabina

Re: Ciekawy przypadek Benjamina Buttona

Szkoda, że kolejny raz przyszło się boleśnie rozczarowac filmem - wszyscy się zachwycają?... Czym?!!!!
    Film przepełniony prowincjonalną tkliwością - obrzydliwa kolorystyka - dłużyzny - źle poprowadzone wątki bohaterów - bezsens scenariusza ( ten film nic nie wnosi - NIC!!!!! - wszystko juz było ) - i jeszcze tandetny koliberek.... No typowa amerykańska kipiąca kasą żenada siląca się na wielkość.....
    Oskar za wygenarowanie około 15 letniego Brada Pitta - to rzeczywiście zrobiło wrażenie - I TYLKO TO
  • 2009-02-13 23:58 | ankhu

ja szczerze mówiąc do końca czekałam na wielką puentę, jakieś zakończenie, które składałoby w całość dziwną opowieść, która była nudna jak flaki z olejem... I stanowczo za długa. Zgadzam się z Sabiną-ten film nic nie wnosi. Przykro mi, ale jako przeciętny widz i obywatel mówię: NIE.
  • 2009-02-18 13:00 | dan_abnormal

Po prostu "ciekawy przypadek" i tyle. Nic więcej. Flim jest rzeczywiście długi, choć mnie się nie dłużył. To zawsze sztuka zmieścić całe życie, wszystkie ludzkie dramaty itp. na trzech godzinach taśmy filmowej. W sposobie opowiadania film przypominał mi nieco "Forresta Gumpa". Z pewnością nie zasłużył na Oscara za "najlepszy film", ale za charakteryzajcę i owszem. Zarówno Cate Blanchette, jak i Brad Pitt w okolicach swojej 30-tki wyglądają obłędnie. Lubię Davida Finchera. To z pewnością nie jego najlepsze dzieło, właściwe troche takie "nie jego"... wielkie hillywoodzkie kino. I tyle. Nic więcej.
  • 2009-03-01 21:35 | Izka

Naprawdę dobry film. Wciągający, dobra obsada.
    POLECAM!!!!