Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Poprawa na odcinku

(5)
Za granicą, jak w Polsce, zła telewizja staje się coraz gorsza. Ale to, co w niej dobre, robi się coraz lepsze. Na przykład seriale.
  • 2009-02-12 16:51 | VEs

Re: Poprawa na odcinku

Nie jestem pewien, czy Star Trek pasuje do tej kolekcji. Owszem, z sezonu na sezon TNG czy DS9 były coraz lepsze, ale ST:Enterprise to niestety 'dno'.
    Bardziej tu pasuje Battlestar Galactica (film 2003, serial 2004- 2009). Serial miewa gorsze dni, ale traktuje m.in. o religji (tak, religia w sci-fi), aborcji, fanatyzmie, terroryzmie.
  • 2009-02-13 12:38 | Baron

BSG - polecam wszystkim, nawet tym, którzy na codzień są na bakier z Sci-Fi.

Dzięki za wspomnienie o Generation Kill, wiedziałem, że coś o Iraku mnie ominęło.
  • 2009-02-14 10:43 | franek

Zastanawiam się dlaczego nie wspomnieliście o Family Guy (pol. Głowa rodziny). Toż to klasyka!
  • 2009-05-10 21:11 | www

dokladnie!!! Family guy rzadzi i jest o niebo lepszy od Simphsonow.

Oczywiscie przez ostre zarty np. z czarnych, homoseksualistow i papieza jest czesto odrzucany ale generalnie jest swietny
  • 2009-06-14 03:00 | m.

A "Studio 60 on the Sunset Strip" (pol. "Studio 60") ?????? Jestem absolutnym fanatykiem tego serialu/serii (trudne to jest do zdefiniowania w przypadku tej produkcji) Jestem sceptyczna, iż obejrzę w swoim życiu coś istnie wybitnie "skonstruowanego", o podobnej sile rażenia. Nieustająco szukam w wszelkich nośnikach przejawów artystycznych dokonań (literaturze, filmach fabularnych, dokumentalnych czy innych produkcjach tv) podobnych emocji, ekspresji etc. , czyli wszystkiego co być może mogło by się zamknąć w jednym słowie, spod znaku którego jest ta produkcja - mianowicie "dramedy" . Jeżeli ktokolwiek chciałaby mi i być może innym fanatykom tej produkcji (dodam, że niestety serial z przyczyn mówiąc krótko "zewnętrznych" musiał się skończyć na jednym sezonie -22 odcinki) pomóc w tym szukaniu proszę propozycje poddawać na forum Studia 60 na FilmWeb. http://www.filmweb.pl/f298002/Studio+60,2006
    Na sam koniec pozostaje mi POLECIĆ WSZYSTKIM - te 22 odcinków można oglądać w nieskończoność - śmiać się, płakać, wzruszać, przeżywać...
    Wszystkie "spektakularne" emocje, które dane są przezywać człowiekowi na najwyższym poziomie!!!