Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Piękny koniec świata

(2)
Otwierają przestrzeń dla własnych poszukiwań
  • 2009-03-04 09:40 | bjr

    Re: Piękny koniec świata

    Tak, tak - koniecznie!
  • 2013-01-20 00:18 | widz

    chłam

    właśnie obejrzałem to coś. tandeta na poziomie publicznej tiwi, kiepska polszczyzna, a widzowi na pociechę gołe cycki blondyny, prezentacja penisa pana aktora i aluzja do stosunku homoseksualnego. ani jednej myśli godnej powtórzenia, jakby nie czytali czechowa. za to sporo pseudointelektualnego bełkotu. poprawna gra aktorów,niezła muzyka, nic więcej. ot, jeszcze jeden przejaw upadku życia umysłowego w polsce. to jest zatem ten "jarzyna". nie mam pytań.