Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Kukły wokół samowaru

(2)
Zamiast czechowowskiej melancholii - zwykła nuda
  • 2009-03-08 02:13 | widz_nocą

co za bzdury...

pani aneto, widzieliśmy rożne przedstawienia. znam dostojewskiego, tołstoja, nabokowa. nie znalem czechowa i to po Niego przyszedlem wczoraj do teatru polskiego. uważam, że dostałem to, po co przyszedlem, łacznie z melancholią i wszystkimi "przeklętymi pytaniami". to przedstawienie, ktore ja widziałem, zapadło mi w pamięc i po pięciu godzinach zmusilo do sięgnięcia w domu - teraz,o drugiej w nocy - po google i wbicia w nie haseł czechow, teatr polski, wujaszek wania. moim zdaniem wielkie pytania, wielka sztuka, wielki teatr, wielkie role. co do nudy, to - oczywiscie - rzecz gustu: jednych nudzą zlotopolscy, innych czechow w polskim.
    *
    ciesze się, że nie cala kultura w polsce do cna zdodziala. gratuluje panu borkowskiemu jego astrowa, ten pana usmieszek..., :); gratuluję niani (gę, gę), gratuluję waflowi (scena "pijacka"!), gratuluję, gratuluję... pewnie nie wytrzymam i wkrótce przyjdę obejrzec Państwa jeszcze raz, :).
  • 2010-02-05 09:50 | Maryla

Re:Kukły wokół samowaru

Cóż! Prawdą jest, że spektakl nudzi. Nudzi strasznie. Jest za długi co najmniej o 2 godziny i tym samym męczy. Jak dla mnie ocena 2/5.