Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Co z tym U2?

(4)
Przestawili się na nieco lżejsze granie
  • 2009-03-11 23:18 | iraas

Re: Co z tym U2?

Z Bono i U2 jest tak, że jak się ich nie polubi od razu, to można ich nie polubić w ogóle. Niestety. Zobaczymy ilu nowych fanów przekona do siebie płyta "No Line On The Horizon".
  • 2009-03-12 23:03 | Pirxx

Nie jestem wielkim fanem U2. Ich albumy podobały mi się raz bardziej, raz mniej. Ostatnio jakby mniej. Kilka z nich zignorowałem wręcz po pobieżnym przesłuchaniu. A teraz... teraz mamy do czynienia płytą o nierównej zawartości. Ale przynajmniej są na niej dwa utwory, które, moim zdaniem, udowadniają , że pozycja U2 w światowym showbiznesie nie jest zagrożona. Żeby nie "komplikować" życia potencjalnym słuchaczom - to dwa pierwsze utwory. Te dwa kawałki to prawdziwe perełki - stare brzmienie U2 ale w nowym, technicznie doskonałym "opakowaniu". Polecam
  • 2009-03-13 20:30 | Rafal

bylem fanem tego zespołu... wg mnie najlepsza plyta to achtung baby, poziom trzymaja 3 ostatnie utwory z pop ... pozniej to jakas pomylka... ostatnia plyta to chyba u2 kopiuje samych siebie... a najczesciej rif z the fly.. troche szkoda
  • 2009-03-15 19:46 | fanka

Re: Co z tym U2?

płyta jest rewelacyjna:D