Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Chłopski interes

(9)
Nie ma wątpliwości, że atak na prezesa PSL, z użyciem słów takich jak 'konkubina', 'nepotyzm' czy 'matka', jest dziełem ludzi nielubiących polskiej wsi
  • 2009-03-17 16:19 | POLONIA-SAWA

Re: Babski interes ?

Cytat :
    Nie ma wątpliwości, że atak na prezesa PSL, z użyciem słów takich jak „konkubina", „nepotyzm" czy „matka", jest dziełem ludzi nielubiących polskiej wsi .
    To dlaczego od poczatku artykulu uzywa Pan tych slow ,nie lubi Pan polskiej wsi ?
    Najpierw powtorzyl Pan dosadnie co inni mowia ,a potem krytykuje ?
    Przeciez caly czas uzywa Pan tych slow za ktore innych Pan krytykuje.
    Zrobil wies z Polskiej Strazy Pozarnej z powodu tradycji ? ,,,,,,,,,,,,nie wygodnictwa .
    A czy zle tradycje nie nalezy zapomniec ?
    A swoja droga ten Pan Pawlak to prawie Ludwik XVI ,on mial konkubiny ,ale dzisiac
    w Europie XXI wieku to naprawde niespotykana tradycja ?
    W polsce teraz panowie nawet konkubiny maja ,ponoc ze wsi ? Oj ,oj.
    Mizerne podejscie do sprawy .
    Salute
  • 2009-03-17 16:36 | roczaK

Re: Chłopski interes

Będziemy teraz mówić: uposażył ją, jak Pawlak matkę
  • 2009-03-17 20:36 | bolekso

Wiem na co na wsi mówi się "chłopski interes," nie spotkałem notomiast nazwy "babski interes". Tę rzecz nazywa się zupełnie inaczej.
  • 2009-03-17 20:39 | pxl666

rozumiem ze p. mizerski dworuje sobie...
  • 2009-03-18 13:14 | Jerzy

Dobrze że Pan daje odpór tym co atakuja wściekle / to zapożyczyłem od klasyka/ wieś i jej przedstawicieli. A komu mają załatwiać pracę, kontrakty i pieniądze jak nie ludziom których znają. P.Kłopotek też to potwierdza. To jest w PSL normalnościa i cnotą a nie nadużywaniem władzy. Dobrze że Pan to w tak oczywisty sposób "napietnował".
    I tego sie Panowie z PSL trzymajcie!!
  • 2009-03-18 16:51 | POLONIA-SAWA

Jak ,ktos ma brzydkie skojarzenia to jego wina , ten Pan z dwoga Paniami
    to juz babski interes ,idz pomodl sie do kosciola i nie opowiadaj glupot !
    Salute
  • 2009-03-19 15:27 | Precyzyjny

Nadużyciem Autora jest używanie słowa "wicepremier". Wszystkie opisane sytuacje dotyczą Pana Pawlaka jako Szefa Ochotniczych Straży Pożarnych. Wisepremierem został, gdy wszystkie zarzucane Mu grzechy już popełnił, o czym Autor jakoś zapomniał.
  • 2009-03-19 17:30 | Sympatyk z Olsztyna

Panie Sławku, przebija Pan wszystkich felietonistów "Polityki", jeśli chodzi o poczucie humoru, z Passentem i Tymem włącznie. A tak jak się uśmiałem przy przy lekturze "Chemii miłosnej" ("Pytał mnie, gdzie pracuję, ile mamy dzieci i czy kupiłam piwo?"), to już nie pamiętam - może przy "Dementi" (Z cyklu "Zapiski na pudełku zapałek" - też w "Polityce") Umberto Eco? Pozazdrościć lekkiego pióra, także w innych publikacjach, niestety, rzadkich. Pozdrawiam.
  • 2009-03-23 20:09 | PIRS

Bardzo lubię Pańskie teksty. Czasem trafny żart jest skuteczniejszy od uczonych elaboratów wyjaśniających - zabija głupotę.
    Pozdrawiam serdecznie, PIRS