Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Wydanie specjalne. Ja, my, oni

(8)
Proponujemy czytelnikom nasze nowe wydawnictwo w szczególnym momencie.
  • 2009-03-17 18:41 | I.Sz.

Re: Wydanie specjalne. Ja, my, oni

Jestem ciekaw ów pozycji i ślę pokłony Polityce za tego typu publikacje. Dotychczasowe dodatki w stylu poradników psychologicznych itp. przypadły mi do gustu, dlatego niewątpliwie zapoznam się z nową propozycją.
    Pozdrawiam 'załogę' Polityki, oraz wszystkich czytelników.
  • 2009-03-18 01:39 | ten i ÓW

Chyba OWEJ, co nie?
  • 2009-03-18 17:02 | kixi

eeee....chyba troche przesadzacie ze stwierdzeniem, ze kryzys NIKOGO nie pozostawia obojetnym....hmmm.....mnie osobiscie, jak najbardziej, ani go nie odczuwam, ani mnie nie interesuje, ani sie nie martwie co bedzie......tak wiec nie bede czytala waszego dodatku :D
  • 2009-03-19 08:00 | Garibaldi

Polityka korzystając z problemów dużych i małych zadłużonych, zwolnionych, zastraszonych wpisuje się w koniunkturę na doradztwo. Jak żyć żeby było lżej? Tylko czy pomysłosodawcom chodzi o znalezienie odpowiedzi czy też o zwiększenie nakładu i zysku. Bo jak człowiek się boi to zapłaci 14,99 zł żeby zmniejszyć chociaż trochę strach o jutro.
  • 2009-03-19 13:19 | eversad

Wczoraj kupiłem w kiosku i polecam osobom, które interesują się psychologią - fajnie opracowany materiał. POLECAM. Odniesienie do kryzysu mnie nie obchodzi i jeżeli ktoś myśli że znajdzie cudowny sposób na życie czytając tego typu poradniki to jest w błędzie. Pozdrawiam
  • 2009-03-21 18:01 | Rakoczy

Dziękuję redakcji za wydanie dodatku do periodyku "Polityka".

Z przyjemnością nabyłem kilka egzemplarzy.

Potwierdzam, lektura popularno-naukowych tekstów frapuje i edukuje.

Dziękuję Państwu, za praktyczne wiosenne prezenty, które przekażę moim znajomym

i nieznajomym.

W Słubicach nad Odrą jest już wiosennie.

Pozdrawiam.

Wiwat "Polityka" !

Z poważaniem, Rakoczy.
  • 2009-05-20 20:21 | M

juz długo nie czytałam tak świetnych opracowań psychologicznych. dziekuję. czy wiadomo kiedy ukaże się 2 numer? pozdrawiam
  • 2009-08-06 11:41 | Karolina

Świetna publikacja. Rzetalna i przystępnie napisana. Czyta się z prawdziwą przyjemnością. Liczę na kolejne tomy!