Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Przyrodnik POLITYKI

(6)
2009-04-09 16:31 | Polityka.pl
  • 2009-04-09 16:31 | magrz

Re: Przyrodnik POLITYKI

Szkoda, że prenumeratorzy nie otrzymali tego dodatku. Czy on naprawdę jest bezpłatny?
  • 2009-04-11 07:58 | andrzej2

Też się zdziwiłem, że w prenumeracie nie było dodatku.
    Kryzys?
    W Polityce?
  • 2009-04-11 10:30 | AS

Kupując w kiosku też go nie otrzymałam, sprawdzałam w kilku inny - nie było dodatku w numerze :-(
  • 2009-04-11 14:40 | jkt41

To nie kryzys ekonomiczny to kryzys szacunku do czytelnika.
    Czuję się osobiście dotknięty lekceważącą informacją. "Szukaj wydania z przyrodnikiem"
    Niby jak? Z psem tropiącym? Ewidentne kpiny.
    Czytam Politykę od czasu gdy części" derekcji "jeszcze nie było na świecie,ale widocznie brak reakcji na posty jest reakcją. Ja nie zamieszczę lukratywnego całostronicowego ogłoszenia.
    Wesołych Świąt
    Uff. Wyrazy szacunku.
  • 2009-04-14 11:08 | selif

Przyznaje, że Polityka bardzo dziwnie tym razem się zachowała. Na stronie internetowej napisano że jest to "Bezpłatny dodatek do numeru Wielkanocnego (15/2009) Tygodnika POLITYKA.". Natomiast w kioskach do takiego numeru było trzeba dopłacić 1 złoty. Jeszcze bardziej niezrozumielej potraktowano prenumeratorów, którym np. jest mój ojciec. W jego imieniu, tydzień przed pojawieniem się w kioskach numeru wielkanocnego wysłałem emaila z zapytaniem, czy prenumeratorzy też dostaną ten dodatek, za darmo bądź będą musieli dopłacić. Czy też może ojciec chcąc nabyć ten dodatek będzie musiał dublować posiadane Polityki i sam sobie zakupić go w kiosku.
    Miła Pani z redakcji odpowiedziała, że sama wyśle ten dodatek. I tak sie stało. Przyszedł priorytetem następnego dnia.
    Więc szanowni czytelnicy, upominajcie się o dodatek!

A tak na przyszłość, to radzę wprowadzić dwa rodzaje prenumerat. Jedna, najtańsza, bez żadnych wkładek, dodatków i tym podobnych. A druga odrobina droższa ale za to z wkładką. I problem sam się rozwiąże.

W czasach gdy spada sprzedaż czasopism systematycznie spada, Polityka zachowała się bardzo dziwnie. Nie uszanowała najcenniejszych dla niej samej czytelników, czyli prenumeratorów. Radzę na poważnie traktować swoich czytelników, bo może to się odbić na jeszcze większej malejącej sprzedaży.