Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Zapytuje Pana Zdzislawa Pietrasika...

(1)
2009-04-20 07:22 | R.numrych
...czy jest mozliwe podawanie oryginalnych tytulow omawianych zagranicznych filmow, ksiazek i utworow muzycznych obok ich polskich tlumaczen? Radosna tworczosc tlumaczy powoduje, ze trudno jest film czy ksiazke znalezc w kinie czy ksiegarni za granica, a przeciez wielu Polakow (i czytelnikow Polityki ) wlasnie tam teraz mieszka i probuje korzystac z omowien Dz.Kultury jako przewodnika w korzystaniu z oryginalnych a polecanych wydan. Prosze nie zaniedbywac tej grupy czytelnikow, moze nie tak licznej, ale za to wiernej !