Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Nienawidze Polityków i Polskiej Polityki!

(3)
2009-05-10 18:49 | wsiodmymniebie
To akurat jest prawda..
Nienawidze polityków naszego kraju .. i aż jest mi neidobrze jak o nich słysze albo widze ich te durne reklamy !!
" wszystko dla społeczeństwa " a co wy dla tego społeczeństwa robicie ? czy któryś z was spojrzał kiedyś na kraj ? Milony Ludzi zgineło dla was , poto byście mogli tyłkiem siedzieć na tych stołkach.. i chyba jedynie w nie pierdzieć bo robić nic nie robicie ! nie wiadomo czy płakać czy sie śmiać nad wami/z was ! wyjechałam z kraju , mając 16 lat , czemu ? bo nie moge was znieść ! nie moge patrzec jak tysiace ludzi nie ma za co jesc, mimo tego ze kiedys walczyli dla naszego kraju !! jestescie zalosni ! czy ktorys z was zainteresowal sie czy ludzie krorzy na utrzymanie całej rodziny wraz z dziećmi da rade wyżyć za marne 500 zł które dostaje? O ILE WOGÓLE tyle dostaje !! nie ! bo ważne że wy swoimi korubcjami macie jak najwiecej w kieszeni ! wszyscy dziwia sie, dlaczego doszło do wojny , Hitler byl jeden a ludzi tysiące.. teraz wiemy , po pierwsze jezeli takie same osoby rzadzily naszym krajem jak teraz to nei ma coo sie dziwic.. a po drugi , teraz tez kazdy Polak wyklina was w domach patrzac na to co jest.. ale jak przebic sie do was? nie da rady.. tworzycie jedna wielka mafie do ktorej nie da sie przebic ! NIENAWIDZE WAS I NIENAWIDZE ZE NIKT NIE MOZE Z TYM COS ZROBIC !! nie wroce do Kraju i uwazam ze coraz wiecej mlodych ludzi tak mysli ! mam teraz 18 lat.. ale taka nienawisc jaka mam do was jeszcze nigdy do nikogo nie mialam ! czy to mozliwe zeby nawet dzwoniac po pogotowie do starszych osóbb słyszeć pierwsze pytanie " ile ma lat " .. ajak za stara to " nie my nei przyjedziemy, niech umiera " Ludzie .. eh wogole CZY WY JESTESCIE LUDZMI ?!