Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Murambi naprawdę istnieje

(3)
Ten zapach jest słodkawy, tłusty, lepki. Osiada na skórze, spowija włosy, wpełza pod powieki, do nozdrzy, do ust. Zostaje. Nawet po pewnym czasie powraca niespodzianie. Kora mózgowa nie ma tu nic do gadania: decyduje coś starszego, głęboko zakorzenionego w zbiorowej pamięci gatunku. Ten zapach to sygnał alarmowy, ostrzegający przed najwyższym zagrożeniem.
 • 2009-05-16 05:04 | brak słów

  Re: Murambi naprawdę istnieje

  Tak "»nigdy więcej« znaczy, że nigdy więcej Niemcy nie będą mordować Żydów podczas II wojny światowej. Niczego więcej nie znaczy”.
 • 2009-05-16 11:29 | vdm

  Re: Murambi naprawdę istnieje

  W Rwandzie nie ma ropy naftowej. Dlatego swiat nie interweniowal.
 • 2009-05-17 11:27 | wiechu

  Re: Murambi naprawdę istnieje

  Mysli sie zeby wyslac tam wojsko ,ale zapomina sie ze wojsko jest od zabijania .

  To jedyna innstytucja na swiecie w kturej norma jest torturowanie , terorryzowanie ,bombardowanie , a przedewszystkim zabijanie ..

  W wojsku nie ma nic takiego co by moglo pomuc , bo to jest najbardziej odczlowieczony byt jaki kiedykolwiek powstal .....

  Puki nie bedzie reformy w armi ze zamiat zabijania beda sie uczyc budowy domów i rozmowy z ludzmi to nigdy nie bedzie instytucja ktura przynosi pokój.

  Teraz to oni tylko potrafia strzelac i budzic lek ,po za tym jedno wielkie nic .....
  I nigdy nie rozwiarza zadnego proglemu nie mordujac przy tym i nie torturrujac

  Nigdy nie wybuduja zadnej szkoly ,przeczkola , szpitala ,itd
  A jak wybuduja to bedzie elemet taktyki ,zdobycia serc i umyslów tak by wygrac wojne ..

  Oni maja zero pojecia co to znaczy pomoc ..

  Nawet 1 kilometra autostrady nie wybudowali :-)

  Potrafia tylko chlac ,gwalcic , strzelac .................................