Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Jak do tego doszło?

(4)
'4 czerwca skończył się w Polsce komunizm'
  • 2009-05-26 12:30 | xxx

Re: Jak do tego doszło?

Szczepkowska jest zdecydowanie bardzo głupia. Co do tego nie ma najmniejszej wątpliwości. A tym hasłem tylko swoją głupotę potwierdziła.
  • 2009-05-28 12:31 | D

popieram, zawsze uwazałam że jest inteligentna inaczej. Bardzo pomogło jej nazwisko tatusia. Nie lubię jej
  • 2009-05-28 20:04 | Czytajka

Ja byłam tego samego zdania. Że to głupie, że swoją popularność zdobyła dzięki znajomościom. Jej książkę "4 czerwca" przeczytałam chyba dla potwierdzenia własnych przemyśleń. I mocno się zdziwiłam... Bo wydarzenia, w których uczestniczyła już w dzieciństwie wpłynęły na nią w znaczący sposób. I widząc na kolejnych kartkach opowiedzianej przez nią historii jak w młodości zmagała się z brakiem zrozumienia, z dwiema prawdami- jedną, której uczyli w szkołach i drugą, której nie wolno było wypowiadać na głos uświadomiłam sobie jak silną osobą musiała być nie poddając się panującej w tamtych czasach mentalności i ideologii. Atmosfera i intensywność tamtych wydarzeń,w których uczestniczyła poniekąd przy okazji dają obraz tego, jak wysoką cenę należało zapłacić, aby do obalenia komunizmu rzeczywiście doszło. Po przeczytaniu tej książki jestem pełna podziwu dla jej autorki!
  • 2009-05-28 23:10 | okobo

a czy czytaliście już te książkę? nie znam osobiście Pani Joanny więc trudno mi powiedzieć czy ja lubię czy nie, ale ktoś kto pisze w tak przyjemny, zgrabny i mądry sposób nie może być głupi. Czytałam 4 czerwca i uważam, że to świetna książka. Polecam Wam, zdania o Sczzepkowskiej zmieniać nie musicie, ale miejsc jakieś podparcie swoich tez.