Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Po co ten seks

(10)
Czy monogamia jest dla ludzi naturalna? Czy da się żyć w parze bez seksu? Rozmowa z seksuologiem Andrzejem Depko
  • 2009-05-27 19:21 | ziuzia

znów krypciocha-plejsment

słabo. od pół dekady jest nowa generacja lepsza pod każdym względem - żółte tablety a nie niebieskie. i generyki.
  • 2009-05-28 15:25 | kay

czy wzorem dla Polityki jest Bravo?

Czy te 'luzackie' pytania zadawal pryszczaty nastolatek? Nastepnym razem przeczytam jakas gazetke dla mlodziezy, moze oni maja bardziej powaznych redaktorow.
  • 2009-05-28 22:49 | kirr

O wszystkim i o niczym ten wywiad, w stylu prasy kolorowej a nie Polityki. Co sie z wami dzieje?
  • 2009-05-29 23:36 | filolo

Re: Po co ten seks

W języku polskim nazwiska zakończone na -o takie jak: Fredro, Depko, Ziobro odmieniają się przez przypadki! Powinno zatem być: Wywiad z dr. Andrzejem Depką. Szkoda, że nawet tu zdarzają się tak rażące błędy fleksyjne.
  • 2009-06-01 10:36 | xx

Teraz już się nie odmienia nazwisk.
  • 2009-06-18 18:30 | Basia

jednak nazwiska polskie dalej się odmienia - to prawnicy chcą sobie ułatwić życie i wychodzą z tego koszmarki
  • 2010-04-24 23:27 | ameira

Re:Po co ten seks

a mnie się podobał artykuł - zwłaszcza zakończenie : dzika ruja raz w roku i spokój :)
  • 2010-08-28 11:46 | dalton

@ameira:

bardzo ciekawa rozmowa, też mi się podobała. dla mnie osobistym dokryciem jest stwierdzenie dotyczące dzieci z rozbitych domów. nie wiedziałem tego do końca, choć często borykam się z takim poczuciem "że to nie jest to", na szczęście coraz rzadziej :)
    i w ogóle, sam zaczynam zauważać jak ważny jest seks w postrzeganiu drugiej osoby. a przez lata wpajano mi wszędzie poza domem, że pociąg seksualna to jakaś niszcząca siłą której należy się opierać za wszelką cenę...

@reszta wpisów powyżej: to chyba najgłupsze komentarze pod artykułem jakie widziałem, wszystko zgodnie z myślą: "Arguing on the internet is like special olympics: even if you win you are still retarded."
  • 2011-11-03 17:45 | ałtłor

@reszta wpisów powyżej: to chyba najgłupsze komentarze pod artykułem jakie widziałem, wszystko zgodnie z myślą: "Arguing on the internet is like special olympics: even if you win you are still retarded."

twój też nie odbiega poziomem, zionie nudą, ile ty masz lat że dokonałeś tego genialnego odkrycia?, a ten popis erudycyjny z angielskim cytatem na koniec który jakoby miał powalić na kolana zostawiam bez komentarza
  • 2014-03-16 22:03 | Szwejk

...z pośród wszystkich zwierząt... - żenada panie "autorytet"