Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Zwarcia

(11)
Zanim hotel w Kamieniu Pomorskim spłonął jak zapałka, dużo się w nim działo. Obecnie jego lokatorzy zeznają szczerze – jeden na drugiego.
  • 2009-06-03 08:24 | Teresa Stachurska

Re: Zwarcia

Strasznie. Co na to powiedziałby Philip G. Zimbardo? W "Polityce" prace tego autora są znane, czy może jedynie reklamowane ?
  • 2009-06-03 11:57 | ania j

Pani Edyto, ską tyle pogardy i nienawiści do tych ludzi??? Są-byli menelami, ale jednak...
  • 2009-06-04 08:43 | PU

to nie jest nienawiść to prawda. niestety tak wyglądają klimaty roszczeniowych bloków socjalnych. brak pieniędzy, chęci, poczucie krzywdy. Zawsze zastanawia mnie to, że ludzie żyjący z zasiłków mają pieniądze na papierosy i telefon komórkowy...
  • 2009-06-04 14:35 | Ann

Artykuł się czyta jak jakąś bajkę..hm ciekawe skąd Wy tyle informacji macie,kto,co jak i gdzie.
    Znałam wielu ludzi z tego hotelu..no ale Wy wiecie niby więcej.
  • 2009-06-07 08:24 | Alina

Gdzie ty pogardę widzisz? Kobieta pisze jak jest. Są, czy byli menelami, ale jednak... są przekonani, że wiecznie będą żerować na pracujących, bo im "się należy". Ja mogę im współczuć, że stracili dach nad głową, ale nic więcej . Te zachcianki: trzy pokoje, z balkonem... Ja pracując ciężko przez prawie 30 lat nie mam 3 pokojów, nikt mi plazmy nie zafundował, mikrofalówki zreszta też nie, na jedzenie zarabiam. Mieszkanie mam, małe, bo na większe mi kredytu nie wystarczyło, a kredyt będę spłacać jeszcze na emeryturze, chyba że wiek emerytalny podniosą. Nie palę, nie piję alkoholu a mimo to nadal mnie nie stać na wieksze mieszkanie, wczasy itp. Moje dziecko, w przeciwieństwie do bachorów tych meneli chodziło i chodzi w uzywanych ciuchach, na kolonie nie jeździło, bo nie było za co, a ciągle "za dużo" zarabiałam, żeby choć raz mi jakaś pomoc społeczna dofinansowała taki wypoczynek.
    "Młodemu A. też się coś należy, ale nie pójdzie prosić, niech teraz sami do niego przyjdą" - no, jeśli uważasz, że ten typ przentuje postawę godna szacunku, to gratuluje poczucia humoru.
  • 2009-06-08 07:49 | I.

Wkońcu ktoś ukazał prawde... najuczciwsze rodziny zgineły a menelstwo jak kot! Zawsze spada na cztery lapy!!! Czy 13 dzieci które zgineło było winne temu co sie stało?? Napewno nie! a pan A nawet nie mial prawa do przebywania w tym lokalu! Wg mnie powinien guzik dostać! Zreszta jak wiekszość z nich... Nic tylko złapali Pana Boga za nogi... Bo teraz państwo to im musi dac! Hah porażka...
  • 2009-06-10 11:41 | jaaaaa

no w koncu ktos prawde napisal o tych "biednych" ludziach (ktorzy mysla ze teraz do konca zycia "bedzie im sie nalezalo bo sa pogorzelcami" a przeciez ich "prace" nie splonely ok dostali na poczatek pieniadze, ubrania, zywnosc ale zeby do dnia dzisiejszego dowozono im obiadki to jest lekka przesada tez bym tak chciala ;]
  • 2010-03-05 11:51 | emilia

Re:Zwarcia

Już dawno nic mnie tak nie wytrąciło z równowagi, jak ten artykuł - szczęściem czytając nie siedziałam w sąsiedztwie żadnego menela, bo mógłby ucierpieć fizycznie w imię sprawiedliwości społecznej. Szczególnie zważywszy na sąsiadujący artykuł o zaniedbanych Sprawiedliwych... Ludziom trzeba pomagać, ale plazmy? laptopy? i na to wszystko składam się m.in. ja...
    Brak mi słów...
  • 2012-12-30 21:02 | ela

a może coś więcej tam było.
    żal mi was,zastanawia mnie wasza nienawiść
    Zgnęli LUDZIE !!!
    W strasznych męczarniach śmierć w płomieniach nie jest miła!
    Jeżeli nie podoba wam się prawo do korzystania z opieki socjalnej co podzielam mi się to też nie podoba miejcie cywilną odwagę zarzucić to i owo tym , którzy te prawo stworzyli.
    Może bardziej są winni.
    Ci,którzy zginęli srogo zapłacili za ten wątpliwy dar.
  • 2012-12-30 21:05 | ela

żal mi Ciebie
  • 2012-12-30 21:11 | ela

Mam nadzieję, że masz odwagę walczyć z tymi, którzy te prawo pseudo prawo stworzyli a nie ograniczasz się do komentarzy o ludziach , którzy nie mogą Ci nic zrobić.
    Trzymam za słowo . To co piszesz jest straszne.