Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Cudowne lata - wystawa warta odwiedzenia

(3)
2009-06-06 07:35 | rafalkos
„Cudowne lata Muzyka, poezja, malarstwo. Lata 70 i 80.
- wystawa w warszawskim Muzeum Literatury. Czas zatrzymany w obrazach i dźwiękach. Wstrząsające fotogramy dokumentalne, ekspresyjne malarstwo, mocna muzyka, Jimi Henrix, Jenis Joplin, Czesław Niemen, Led Zepelin, Pink Floyd Przyjdź, poczuj smak tamtych „cudownych lat.

zobacz spot o wystawie: www.youtube.com/watch?v=_oZNKoXRWng
oficjalna strona: www.muzeumliteratury.pl