Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Jazz żyje!

(5)
15 płyt nagranych dla legendarnej wytwórni Blue Note: od Johna Coltrane’a po Us3. Jazzowa kolekcja „Polityki”, którą proponujemy naszym czytelnikom, to pasjonująca podróż po muzycznych stylach i zbiór prawdziwych arcydzieł.
  • 2009-06-09 09:24 | Ewa M.

Re: Jazz żyje!

Jeszcze jak żyje! I kocham "Politykę" za tę inicjatywę. Chciałabym tylko jeszcze MÓC KUPIĆ pismo z płytą. Najchętniej w okolicznym kiosku. Nie natykając się na zdziwione spojrzenia kioskarza, który nic o tym nie słyszał.
  • 2009-06-25 11:54 | WojteG

Pomysł fantastyczny! Chociaż połowe tytułów mam na oryginalnych CD, to drugą połowę kupię sobie w moim kiosku Ruchu (niezły odlot!). Jako prawdziwy Polak trochę trochę ponarzekam.Otoz mogłoby być taniej,niektóre z wymienionych płyt można kupić za 20 PLN w sklepach płytowych.Ale ogólnie inicjatywa BOMBOWA!!! Może w przyszłości np.kolekcja płyt z wytwórni Impulse?
  • 2009-06-25 15:16 | JarosławK

O,Pan Mirosław Pęczak aka "Magister Blokers":)
    Szkoda że nie stać mnie na wszystkie pozycje,ale Us3 napewno kupie...chociaż-mam nadzieję że nie tylko ;]
  • 2009-07-08 14:51 | Wojtek L.

Inicjatywa bezcenna, szata graficzna na wysokim poziomie, cena przystępna. Jednak poważnym mankamentem tej kolekcji jest brak składów muzyków, biorących udział w nagraniu poszczególnych utworów - na przykład brak nazwiska wokalisty z płyty Davisa. Mam nadzieję, że w kolejnych tomach ta wada zniknie.
  • 2009-07-09 16:39 | Grubala

wokalistą na płycie "Birth of the cool" był Kenny Hagood. nie wiem, czy kolega będzie śledził losy swojej wypowiedzi, ale skoro mogę pomóc, to w tej kwestii pomogę.