Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Co z tą Kotką

(16)
Aktorka w poprzednich wyborach została przez PO cynicznie oszukana, a teraz dodatkowo pobita. Co ma do tego Białoruś?
  • 2009-06-10 13:23 | Levar

Re: Co z tą Kotką

Tresc godna nazwiska autora.
  • 2009-06-10 13:53 | Binarek

Mieliśmy przecież iść w stronę Gabonu

Ja osobiście wolę iść w stronę Gabonu (lato trochę zimnawe) niż w stronę Białorusi.
    Mam nadzieję, że ambasador Białorusi zmieni kierunek naszego marszu dementując kopanie kotek w jego kraju.
  • 2009-06-10 16:30 | abc

WIĘCEJ REFLEKSJI

Więcej refleksji. Refleksji, a więc przede wszystkim: umiejętności krytycznego dotarcia do rzeczywistości, tego co realne, faktyczne, a nie wykreowane i opisane np. przez media, jakąś ideologię, partię, itp. I tutaj jest cały problem. Przecież np. komunizm czy faszyzm też miał swoich „naukowców”, swoją historię, swoje media, partie, itp. Wtedy też ludzie uczyli się w szkołach, słuchali radia, czytali prasę i wierzyli, byli przekonani o słuszności swoich decyzji w wyniku których powstał i trwał komunizm czy faszyzm. Gotowi byli oddać za to swoje życie. Czyli wszelki totalitaryzm powstaje, gdy jakaś ideologia przejmuje kontrolę nad nauką, instytucjami państwowymi, mediami, szkolnictwem i zaczyna podawać tzw. powszechną i oficjalną wykładnię tego co prawdziwe i jedynie słuszne. To jest koniec wolności. Czy obecnie, aby nie mamy do czynienia z powszechną wykładnią słuszności i z jej zagorzałymi zwolennikami? Jaka ideologia jest dominująca obecnie w Europie? Jakie państwo ma największy wpływ na tą ideologię i na Polskę zarazem, z racji granicznego sąsiedztwa? W czyich rękach znajduję się kapitał większości np. krajowych mediów i zarazem jaki punkt widzenia i opisu rzeczywistości w tych mediach jest prezentowany? To niektóre z pytań na które należy udzielić sobie odpowiedzi, jeśli człowiek ma kierować się rozumnością a nie emocjami i jakąś irracjonalnością. I dopiero w tej perspektywie można ocenić i próbować zrozumieć np. sprawę Pani Cugier-Kotki.
  • 2009-06-10 17:39 | andy

Przyznaj się że po prostu nie łapiesz i tyle.
  • 2009-06-10 17:43 | andy

Kotka jak to kotka - nie dość że kobieta czyli "zmienną jest, to jeszcze aktorka. No i jak raczył stwierdzić Jaśnie Oświecony Pan Prezes "Kotka która występowała w naszych spotkach". Na dojście do prawdy szanse są mniejsze niż Ziobro.
    A sam Pan Prezes to jakby coraz bardziej wychodził z nerw. Czyżby to skutki upadku z górnej półki na którą ktoś go nieopacznie posadził ?
  • 2009-06-10 18:30 | Jureczek

Moim zdaniem jakicyś młodzieńcu rozładowali frustracje wierząc, że działają z pobudek ideowych. Też bym im skuł twarze.
  • 2009-06-10 20:38 | Jermar2

Odpowiadam kto pobił aktorkę:
    Wyniki wyborów w Zakładzie Karnym w Nowym Sączu
    UPR -1
    PSL -2
    Samoobrona -6
    PPP -2
    Libertas -6
    SLD -5
    Centrolewica -2
    Prawica RP -6
    PO -124 (76,5%)
    PiS -8
  • 2009-06-10 20:51 | Mancini

Problem polityczny z każdej prostej nawet sprawy zrobi pocisk dużego kalibru z którym nie wszyscy mogą obcować . Owej pani najbardziej zaszkodziły kontakty medialne i te chęci parcia na szkło niż najprostszy kontakt z służbami mundurowymi .

Pozdrawiam i życzę więcej współpracy z Policją a mniej parcia na szkło .
  • 2009-06-10 23:31 | George

Mysle ze policja powinna te sprawe wyjasnic do konca. Wypowiedzi prezesa J.Kaczynskiego traca hieskladnym mysleniem, a wysowanie tego rodzaju zarzutow w strpne PO bez zadnych dowodow jest zwykla bezczelnoscia, w ten sposob ja moge powiedziedz ze mnie sie wydaje cale to zdarzenie byciem polityczna prowokacja wyrezyserowana prze PiS, tez nie mam na to zadnych dowodow no ale jak Kuba Bogu tak Bog Kubie i tyle.
    Z powazaniem
  • 2009-06-11 09:09 | zizal

Kotka w Superstacji: NIE ZOSTAŁAM POBITA

Kotka wczoraj w Superstacji:

Zaczęto mnie szarpać. Akurat ten człowiek, który mnie zaatakował -
    nie zostałam pobita, zostałam tylko zwyzywana, ale ten człowiek,
    który mnie zaatakował, nie zdawał sobie sprawy, że wystarczy mnie
    mnie lekko kopnąć w moje kolano, które przeszło dwie operacje, żeby
    zrobić mi dużą krzywdę.

http://www.superstacja.com/ed981b2d83b83642922900b55eaf580b,video,show
  • 2009-06-12 17:13 | elek

Co ty za bełkot uprawiasz?
  • 2009-06-14 07:16 | piotr

To chyba dobrze, że na ogół nie głosowali jak oszołomy?
  • 2009-06-14 22:59 | Ja- roman

To chyba dobrze, że praca wychowawcza nie idzie na marne. Bardzo budujace jest też to, że nawet w zakladzie karnym osadzeni potrafią myśleć. W końcu kiedyś odsiedzą swoje wyroki i chcą wrócić do normalności a nie do Polski Kaczyńskich, gdzie inwigilacja, prowokacja, fałszywe oskarżenia i afery byłyby na porządku dziennym. To mają teraz, chcą żyć lepiej. Czyż można im mieć to za złe?
  • 2009-06-15 15:11 | dąbczak

Rejent, Mularze
    Rejent siedzi przy stoliku i pisze. Dwóch Mularzy przy drzwiach stoi.

REJENT

Mój majstruniu, mówcie śmiało,

Na te ciężkie nasze czasy

Boskim darem takie basy.

Każdy kułak spieniężymy,

Że was bito, wszyscy wiemy.

MULARZ

Niekoniecznie.

REJENT

Bili przecie,

Mój majstruniu.

MULARZ

Niewyraźnie.

REJENT

Czegóż jeszcze wam nie stało?

Bo machano dosyć raźnie.

MULARZ

Ot, szturknięto tam coś mało.

DRUGI MULARZ

Któż tam za to skarżyć zechce.

REJENT

Lecz kto szturka, ten nie łechce?

MULARZ

REJENT

Ani głaszcze?

MULARZ

Ha! zapewne...

REJENT

A więc bije.

MULARZ

Oczywiście.

REJENT

Komu kije

Porachują kości w grzbiecie,

Ten jest bity - wszak to wiecie?

A kto bity, ten jest zbity?

Co?

MULARZ

Ha! dobrze pan powiada,

Ten jest zbity.

REJENT

Więc was zbili,

To rzecz jasna moi mili.
  • 2009-06-16 21:57 | parker

Aktorka zeznała że napastnicy mieli wygląd inteligentów.To niewątpliwy dowód kto za tym stał i wyklucza pisowską prowokację.
  • 2009-06-17 09:02 | anro

Więżniowie także potrafią myśleć, w przeciwieństwie do wielbicieli PiS.