Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Festiwal Świat Miejscem Prawdy

(1)
2009-06-15 14:32 | rokgrotowskiego
Od 14. do 30. czerwca Wrocław gościć będzie najwybitniejszych reżyserów teatralnych, twórców dzieł o wyjątkowej i ponadczasowej formie, budujących teatr, w którym – zgodnie z tym, co postulował Jerzy Grotowski – najistotniejszą rolę odgrywa aktor.

Na wrocławskich scenach swoje przedstawienia zaprezentują Peter Brook, Pina Bausch, Eugenio Barba, Krystian Lupa, Anatolij Wasiljew, Richard Schechner, Tadashi Suzuki, Theodoros Terzopoulos, Roberto Bacci oraz Krzysztof Warlikowski. Gościem specjalnym będzie Ludwik Flaszen – współtwórca Teatru Laboratorium.

Nurtem równoległym festiwalu „Świat miejscem prawdy” jest „Linia Wschodnia” – pokazy spektakli teatrów poszukujących, które współpracują z Instytutem Grotowskiego.

Na 20. czerwca zaplanowano Wrocławską Noc Teatrów – prezentację najciekawszych przedstawień teatrów dolnośląskich.

Więcej informacji na: www.rokgrotowskiego.pl