Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Wersja generała

(3)
Przez dwa i pół roku, od maja 2005 r. do października 2007 r., w areszcie śledczym przebywał Mieczysław Kluk, wcześniej szef Śląskiej Wojewódzkiej Komendy Policji. Jest pierwszym od czasów stalinowskich polskim generałem, który trafił za kraty.
  • 2009-06-22 19:32 | Gosc

na Gornym Slasku OBCY !

Kluk to gorol z Czestochowy, a nie Slazak !!!!!!!
  • 2009-06-22 19:39 | Gosc

Ciekawe i dziwne

Ciekawe, ze podczas pracy w ogrodzie mial pistolet pod reka........
  • 2009-07-24 21:22 | aTwardowski

Re: Wersja generała

Uważam,że nie wolno sobie z takich spraw żartować.Generał nigdy nie był moim ulubieńcem jako policjant chodz opinie o nim mam tylko z drugiej ręki,ale jest on jednym z wielu skrzywdzonych policjantów,m.innymi jak Szczeklik,znany mi Naczelnik Pg KWP w Poznaniu,Naczelnik Pg z Leszna ich też Sląska prokuratura "rozpracowała tak,że zostali uniewinnieni z kretesem,tylko co z tego....zmarnowane życie,kariera,cała rodzina na cenzurowanym.Pomniejszych policjantów nie wspomnę bo tych uniewinnień jest na pęczkiSporo krzywdy doznali policjanci CBS....Coś jest nie tak z tą prokuraturą i dziwię się,że nikt z tego nie wyciaga wniosków.Cieszę się z każdego uniewinnienia bo wtedy wiem,że jesteśmy porządnymi policjantami.W Pana też wierzę Panie Kluk i niech się Pan trzyma A.Twardowski