Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

lekcje Połtawy - do P. L. Stommy

(1)
2009-06-26 22:27 | pzychowski
Panie Ludwiku!
Niech Pan zapyta swojej ukochanej Basi czyje imię nosi I Liceum Ogólnokształcące w Jaśle.
W ostatnich dniach mówi się o tym mieście z powodu "dębu Hitlera", teraz powódź, a do tego król St. Leszczyński jest "be" (ciekawe co na to Profesor, który uczył mnie historii w ww liceum). Mam nadzieję, że w najbliższym czasie Jasło pojawi się w korzystniejszym kontekście (może w Pana felietonie?).
Serdecznie pozdrawiam.

A propos słynnego dębu: w pełni zgadzam sie z P. Tymem ("Pies czyli kot").