Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

portale dla małolatów

(1)
2009-06-28 08:52 | Izacool
Ciągle się pisze, żeby rodzice mieli kontrolę nad swoimi pociechami korzystającymi z internetu. Moja 11 letnia córka, ostatnio odwiedza często portal poszkole.pl, faktycznie dla mlodzieży. Moja uwaga dotyczy nie kontroli rodziców nad dzieckiem ale twórców portalu nad zamieszczaną tam treścią. Szukając informacji co dziecko ma zabrać na kolonie, przypadkowo odwiedziłam poszkole.pl... proszę poczytać http://poszkole.pl/porada,por,Co_na_kolonie_jade_pierwszy_raz,124745,1,1.html