Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Trzy królestwa

(5)
Chińska superprodukcja
  • 2009-07-31 12:58 | Irish

Re: Trzy królestwa

W Chinach ten film okazal sie sukcesem.
  • 2009-07-31 23:48 | sir macior

"sztuki wojny” Sun Zi - a co to za utwor? z tego co wiem to na mojej polce stoi jak nie powiem co ksiazka "sztuki wojny" sun TZU. panie dziennikorz wez sie pon do nauki, boc to kompromitacja pisac jakies niewiadome zi przy jednym z najwiekszych teoretykow taktyki w historii. kompromitacja...
  • 2009-08-01 00:11 | DAJTA SPOKOJ

canzura dalej ma sie dobrze, neiprawdaz?
    nie SUN ZI ALE SUN TZU I SUN PIN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • 2009-08-01 00:14 | hihaho

te ksiazke napisal suntzu i sun pin a nie sun zi
  • 2009-08-01 00:24 | kureee to znowu ja

panowie z polityki czy naprawde to jest az tak druzgoczace - mowie o przyznaniu sie do bledu przy glupim przypise, ze kazdy wpis - od atakujacego, po po prostu korygujacy fakty, jest usuwany???? za jebanej komuny tego nie bylo. od dzisiaj- ja jako uwazny czytelnik polikyko od przeszlo 15 lat zamieniam sie na kutosa ktory stworzy dziesiatki stron anty polityka.pl . naprawde zawiedliscie mnie, myslalem ze to jest jedne z niewielu mediow w miare niezaleznych... coz mylilem sie, witamy w wojnie (pamietajta buroki, ze kazde slowo jest wazne, ale najbardziej slyszalne jest to slowo ktore ubliza i upokorza inna strone - poki ma racje (a ja ja mam ) budynie jechane
    ps. bardzo podoba mi sie wasza metoda namierzanie wrogich e-maili- po ki wacek to robicier, skoro mata i.p. wszystkich??????