Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Aż drzewo

(6)
Ten tekst jest wyrazem bezsilności. Chodzi o drzewo.
  • 2009-08-04 10:57 | Tichy62

Re: Aż drzewo

Współczuję. Ale czego się Pani spodziewała? Urzędniczego zaangażowania?

PS. Radzę uważać. Jeżeli zrobi Pani coś na własną rękę to urzędnicy zareagują błyskawicznie.
  • 2009-08-04 14:52 | J

Prostactwo i zero zaangażowania...A pani jest bohaterką!!!
  • 2009-08-05 15:30 | Joanna Wdzięczna

W postępowaniu urzędników to normalka. Ja sama o bardzo prostą decyzję nie mogę doprosić się od ponad 2 lat. Myślę, że dobra jest podpowiedź ostatniego komentatora - zrobić coś samemu (np. zbiórkę na dendrologa i działanie zgodnie z jego opinią) i wtedy bedzie natychmiastowa reakcja. Jeśliby Pani na swojej posesji wycięła najmarniejszy krzaczek od razu ochrona środowiska wlepiłaby Pani karę. Pozdrawiam i życzę wytrwałości
  • 2009-08-05 16:39 | nat

Ja bym zaczęła od ogrodnika... :)
  • 2009-08-07 09:30 | stv

Wyciąć, zabetonować. Będzie pięknie i porządnie.
  • 2009-09-20 22:28 | babcia Hania

Prosz ę Pani . Proszę obejżeć polską wieś, zabudowania w większosci są pozbawione jakichkolwiek większych drzew. Pracownicy ,niestety zatrudnieni w Warszawie, pochodzący z pozaniej nie tylko nie cenią zieleni miejskiej , ale wręcz z nią walczą. Sprawdziłam to na własnym podwórku , dosłownie.